Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én 19 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én 19 éves lány vagyok, és van egy 27 éves pasi, neki már volt 2 élettársa, de egyikkel sem jött ki igazán, én már férjhez szeretnék menni, de nem tudom hogy mit tegyek, valyon velem sem fog ugy ki jönni mint az elöző két élettársával?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
19 évesen még nagyon korai lenne férjhez menned...Szerezz tapasztalatokat,és majd 5 év múlva gondolkozz el megint ezen.Véleményem szerint.
2009. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19évesen férjhez akarsz menni??

Szerintem ne tedd! Megfogod bánni! Most vagy a legszebb korban, ilyenkor buli-buli az élet!

Hát hogy ki fog e jönni veled? Azt nemtom.

Kérdezd meg töle,hogy az elözöekkel mi volt a probléma pontosan, és te ezeket a "hibákat" ne kövesd el!

Akkor minden oké lesz!

2009. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha akarsz egy pár boldog évet, menj hozzá most! AAztán a boldog évek közben szelídísd meg! xD
2009. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszike hogy irtatok, nost hozzá füzném hogy az első párjával meg maradt volna, de a lány szülei nem engedték neki, a másik párja pedig nem tudta meg becsülni, nem szerette a nő igazán, igen én már meg kérdeztem tőlle hogy szeretne e velem lenni, azt mondta hogy igen, és szerintem jol ki fogunk jönni egymással, én ugy érzem hogy itt az ideje hogy férjhez mennyek tudom hogy furcsán hangzik de ez igy van ! xD irjatok még több választ légyszike!
2009. júl. 29. 06:00
 5/5 anonim ***** válasza:
még fiatal vagy, és ha csak simán összeköltöztök, stb, akkor már megismered. és szerintem várdd meg, amíg ő meg nem kérdezi hogy szeretnél e hozzámenni.
2009. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!