Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kert szunetet ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kert szunetet ha nem is jarunk? Nem ertem.

Figyelt kérdés
van egy fiu akivel taliztunk az ejjel,egy nagyon jo haver,lefekudtunk stb de a vegen mielott eljottem volna azt mondta h jo lenneegy par het szunet.mire ertette?hisz nem is jarunk mert hat o 22 en pedig 15...pedig en szeeretnem de oo...hat...es azt mondja h igy jobb mind2onknek..de nekem ..hat`..
2009. júl. 27. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet a szünetet úgy gondolta, h ne nagyon találkozzatok... vagy hogy ne hidd azt, hogy ez mostmár rendszeres lesz...de az is lehet, hogy neki kell egy kis idő, hogy elgondolkodjon rólad és rendezze magában az esetleges érzelmeit, és nem szeretné, ha a jelenléteddel befolyásolnád ezt
2009. júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit értelmetlenűl fogalamztál. Csak a sex-et akarta veled. Nem akar tőled kacsolatot. Lehet azt látta rajtad, hogy te többet akarsz.
2009. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem se nagyon akarhat kapcsolatot. a 22 évesek a 15 éves lányokat általában még nem veszik komolyan sajnos :S én 18 leszek, de engem is van olyan 22 éves, aki kislánynak tart és max "arra" kellenék neki
2009. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat az elsonek igaza van..szerintem is nem nagyon tudja eldonteni h mit akar...tul gyors ez neki vagy mit tudom en...de a masik kettonek is koszi:D:D...igen en tobbet szeretnek de ha`t...
2009. júl. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!