Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti reálisan látjátok magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti reálisan látjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Mármint szépnek vagy rondának? Honnan lehet tudni hogy igazából szép vagy-e? :D Nekem mindig azt mondják hogy mennyire szép arcom van de én egyáltalán nem látom annak sőt..szerintem kifejezetten ronda.Hogy lehet ezt eldönteni??
2012. aug. 26. 01:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Tudod rólam az általam legocsmányabbnak tartott fényképre mondta az egyik srácismerősöm, hogy ezen van kisugárzásom és hogy jól nézek ki! Lestem csak, hogy eeeeez? Pont ez? A legrosszabb?

Van akinek bejövök van akinek nem. :D Én magam viszont nem tartom olyan nagyon szépnek, de azt sem mondom hogy ronda vagyok. Pláne attól függ milyen kedvem van. Ha jó, akkor szebbnek látom magam, ha rosszabb akkor minden rossz úgy is.

2012. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

privibe küldj képet!

Amúgy ha megnézel más embeerket, rájössz, hogy ők is tele vannak hibával, de ha az arcukra nézel egészében szépek. veled is ez a helyzet, csak magadnak sokkla jobban kitudod elemezni minden hibádat, kis miteszered, fül elállásod stb...

2012. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
küldj képet légyszi :)
2012. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én szerintem nagyon érdekes eset vagyok. :D

Ha egy tízes skálán kéne osztályozni, akkor én kb az 1-től 10-ig bárhol képes vagyok megfordulni...

De komolyan, vannak napok, amikor úgy nézek ki, hogy még ráhányni sem lenne kedvem magamra, és ez most nem olyan csajos önfikázás, mert amikor én sz.rul nézek ki, akkor én TÉNYLEG nagyon szarul nézek ki, máskor meg olyan dögösen nézek ki, hogy úgy érzem az égvilágon bárkit meg tudnék hódítani - és többnyire minden gond nélkül menne is.


Amúgy alapjáraton az átlagos énem olyan... átlagos... Szal nincs bennem semmi extra, de ha akarom, akkor lesz. Szerintem reálisan látom önmagam, sok visszajelzést kértem mindenkitől és nem sértődtem meg a véleményeken és nem csak a pozitív kritikát vettem alapul. Így kb szerintem sikerült belőnöm, hogy kb hogy is nézek ki?


Nekem is vannak ismerőseim, akik azt gondolják, hogy ők istencsászárok, és csak arra figyelnek, aki dicséri őket, aki beszól nekik, az meg tuti csak irigykedik. :)

Így is lehet élni, legalább nincsenek önértékelési gondok... :D


21L

2012. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nem mindig, van h a tükörbe nézek és azt mondom, nem is vagyok olyan vészesen ronda, de másoktól mindig megtudom, h dehogynem. 26/F
2012. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!