Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ami nem öl meg az megerősít"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ami nem öl meg az megerősít" miért ez a kedvenc idézetem?

Figyelt kérdés
A szerelmi bánatba bele lehet halni??? Volt vkinek ilyen tapasztalata ismerősei között vagy hogy kórházba került??? (de nem olyanra gondolok hogy pl. öngyilkossági kísérletet tett...)
2012. aug. 26. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni, ha nem magadnak okozod. Ha túljutsz rajta, akkor felnőttél.
2012. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam,miért ez a kedvenced??



Nem lehet,csak ha öngyilkos az illető.

2012. aug. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért ez a kedvenced mert csak.

Remélem hasznos volt a válaszom.

2012. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is sokszor használom, mert van benne igazság.
2012. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát depresszió miatt került kórházba pszichiátriára, de komolyabb bajod nem lehet, ha szerelmi bánatod van. Fáj egy ideig, aztán az idő elmúlasztja.

Leírjak valamit? Két éve voltunk együtt a barátommal, imádtuk egymást, vagyis én őt az biztos. Egyik nap elvitt vacsizni, utána lefeküdtünk, majd mikor elélvezett 2 mp-re utána aztmondta: Bocs kicsim, szakítok, ennek vége. Egy alsógatyában kisétált a lépcsőházba, becsapta az ajtót. Olyan sokkos állapotban voltam, aztsem tudtam hol vagyok. (ez kb. éjfél után volt.) fel megyek fb-re, megnézem megváltoztatta a családi állapotát e, erre észreveszem, hogy írt nekem egy szülinapi köszöntöt. ( kb. fél1kor. Aznap volt a szülinapom.)

"Örülj a szülinapi ajándékomnak. Legközelebb is g.cit kapsz neaggódj :DD.

Ja, és boldogot. ;)"

Szerinted milyen érzés volt? Szar. De ez 1 éve volt, ha visszagondolok rá, olyan sz.rul érzem magam.

2012. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez durva volt, de már ilyenen sem lepődök meg. Szép dolog ezen túllépni, és nagyon is értékelendő. Tudom min mentél át, csak velem egy nő tette ezt. :)
2012. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Ez ostobaság, ha így lenne nem lennének alkoholisták, drogosok, öngyilkosok, mentális betegek vagyis sokkal kevesebb.

Bele lehet. Éreztem már, hogy szúr a szívem és össze tudnék esni...


Szerintem egyszerűen csak új irányba terel vagy megöl.


21/N

2012. aug. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem tudod, kitől van.
2012. aug. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
# 7: Ha szívbeteg vagy,előfordul.,
2012. aug. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Nem vagyok, voltam már EKG-n fél éve, plasztikai műtét miatt. Azt mondták minden rendben és sportoljak.
2012. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!