Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti 22évesen összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti 22évesen összejönnétek 1 17éves lánnyal? Vagy sztetek túl fiatal még egy 22éveshez?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 15:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is 17 éves (én is 22 vok:P )

Egyáltalán nem sok ha érett a lány.

példának okáért: nekem rajta kívűl mindig olyan barátnőim voltak akik csak 1 vagy esetleg 2 évvel voltak fiatalabbak nálam, volt számszerint 2 idősebb barátnőm(28 és 29év) de semmilyen téren nem voltak hozzám valók(tudni kell rólam, hogy egy nagy gyerek vagyok :D viszont külön élek, dolgozok és felellősség teljes vagyok, ő komolyabb laza felfogással így kiegészítjük egymást. Sexuális téren is többet nyújt mint bármelyik volt barátnőm pedig azért volt egy jó pár)

Szóval szerintem ne foglalkozz mással, próbáljátok meg együtt.

Sok boldogságot :)

és bocs ha hosszú lett :D

2009. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem nagy a korkülönbség.Én 15 voltam és a barátom 21 volt.2 éve vagyunk együtt.
2009. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sztem is jó ez így.. ennyi korkülönbség kell.. Sok sikert ;)
2009. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!