Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitsèg terhes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitsèg terhes vagyok mit csinàljak?

Figyelt kérdés
17 èves vagyok ès 2 terhessègi tesztet is csinàltam ès pozitiv lett.1ès fèl ève vagyok egyutt a baràtommal.azt mondta h megoldjuk csak o sem tudja hogyan.ossze vagyok zavarodva mintha nem is velem tortènne mindez.mit csinàljak?kihez forduljak?
2012. aug. 22. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tom.....nőgyógyászt próbáltad?
2012. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A teszt az soha sem egy biztos válasz!

Először is menj el nőgyógyászhoz és majd ő megmondja, hogy tényleg terhes vagy-e vagy sem!


Ha szeretnéd, akkor természetesen tartsd meg a babát, ha nem akkor abortusz!

Rám nyugodtan számíthatsz! Írj nyugodtan ha gondolod! :)

A szüleid tudják már? Ha igen, mit szóltak?

2012. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, utána ha valóban terhes vagy, akkor beszélj a szüleiddel.
2012. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1 napja tudom mèg csak igy nem mondtam el mèg nekik.de nem is nagyon mertem.mondjuk tudjàk hogy màr lefekudtunk.
2012. aug. 22. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
szopás :D
2012. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a tesztet mikor csináltad? mármint az együttlétetek után mennyi idővel?


voltak már jelek a terhességre?


/2. kommentelő voltam/

18/L

2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Menj el ultrahangra, ott megtudod, mennyi idös a picurka:)Ne aggodj, nincs vilàg vége, de nagyon àt kell gondolnotok mindent! Off: Nälunk is becsuszott a törpe, rengeteget beszélgettünk pàrommal, mi legyen a sorsa, mi a megtartàs mellett döntöttünk! Sok tényezöt figyelembe kell vennetek: àllando munkahely van-e, csalàd mit szol, készen àlltok-e arra, hogy uj csalàdtagot fogadjatok a szivetekbe:) egyébként, ha meghallod a szivhangjàt a kis dràgànak az ultrahangon, biztosan meghatodsz majd:)

Sok szerencsét, és ha megtartjàtok, akkor jo egészséget, és babàzàst!:)


23/L

2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
màr 2 hete kèsett igy csinàltam egy tesztet.nem tudom.azt mmondta a baràtom hogy èn dontom el o melett fog àllni.de o meg most lesz elso èves az egyetemnem igy nem akkor elrontani a fiatalsàgàt meg igazàbol a magamèt sem.
2012. aug. 22. 14:26
 9/11 anonim ***** válasza:
menj el nődokihoz és szólj a szülőknek... a szülők majd eldöntik hogy felnevelik e a gyerekedet avgy abortuszra küldenek
2012. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajajjj, elsőnek doki!

Aztán szülők!

Gondold jól meg, a párod életét nem biztos, hogy elrontod, csak a magadét...

2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!