Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátod? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátod? Hogy hogy nem jegyeztek még el? Mi a legjobb válasz ezekre a kérdésekre?

Figyelt kérdés

Most megyek nagyobb társasági eseményre, és van egy ismerősünk, akivel régen találkoztunk, viszont nagyon provokatív asszonyság. Tutira hangosan fog ámuldozni hogy nekem nincs 23 évesen barátom. Ha nem ő, akkor a lánya, aki viszont ezt nagyon szereti nekem felróni.

Szerintetek hogy reagáljam le?


2012. aug. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeken a kérdéseken én is kicsit felpaprikázom magamat, olyankor - kicsit bunkón - azt válaszolom, hogy "Mért, muszáj, kötelező, hogy legyen??" Bár ezt inkább családi körben, egy társasági eseményen azért nem jönne ki túl jól, viszont ha nagyon felídegesítenek ilyenekkel bárkinek képes vagyok beszólni. :)


Esetleg hozz szóba valamit, ami meg számukra lehet kellemetlen.

Törődjön csak mindenki a saját dolgával.

2012. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De utálatosak az ilyen ismerősök...mondd azt, hogy válogatós vagy, vagy, hogy még nem találtad meg az igazit, és kérdezz vissza valami neki kényelmetlent.
2012. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hahá, kis női agresszió, mi?

Teremts olyan helyzetet magad körül, hogy eszükbe se jusson. Hogy hogyan? Hát ezt neked magadnak kell érezned, meg kellene legyél győződve arról, hogy most nincs, de majd lesz, nem is akármilyen, és ennek kéne az arcodra kiülnie, így eszükbe se jutna egyiknek sem veled szívózni...kis önbizalom.

Éles helyzetben meg, ha már ők is ilyen tapintatosak és kedvesek veled, nyugodtan leehetsz te is az velük, egy kis ebszólás...valami bántó apróság, amin azért annyira nem illik megsértődni társaságban, nehogy ő legyen a rossz fej...:)

2012. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked, hogyhogy van?! :D
2012. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem egyszer kérdezett meg egy csaj ilyenről, kissé idegesítő stílusban, és akkor hirtelen az volt a válaszom neki hogy: "Csak olyanok vannak mint te, de olyan meg nem kell!". Többet nem kérdezte...

Te esetleg mondd azt, hogy olyan pasi, mint a férjük/párjuk, olyan lenne, de az nem kell.

Mondjuk, ehhez arc is kell részedről, meg esetleg legközelebb nem is hívnak magukhoz (de lehet most se kellene menned, ha ilyen aggályaid vannak)! :-)

2012. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!