Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Śzexi vagy "dögös" csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Śzexi vagy "dögös" csajnak tartanak, tartod magad?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyen a hajszíned?
2009. júl. 22. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem a hajszíntől lesz valaki szexi vagy dögös. Én átlagosnak tartom magam, nem vagyok se szexi, se dögös. És nagyon sokáig vörös volt a hajam, de akkor is átlagosnak tartottam magam.
2009. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

A szexi meg dögös azokat a csajokat takarja, akik övet hordanak szoknya helyett stb stb...? Én magamat nem tartom annak, mások igen, sajnos.


Rendszeresen eljárok barátnőkkel bulizni, jól is nézek ki, bevállalós és magabiztos vagyok, nem rettenek meg ha egy hülye machó rohamot indít, de mindezekkel együtt maximum szép vadócnak tartom magam, nem pedig dögösnek.


Barna-padlizsán-lángvörös-fekete a hajszínem :P

20/L

2009. júl. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Annak persze!Imádom a szexis mélydekoltázsu felsöket amiknek a pasik nem tudnak ellenállni, de miniszoknyát meg pic.s@gatyát nem veszek fel.Amugy fekete hosszu egyenes hajam van 21 /l
2009. júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
barna, és átlagos.
2009. júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom magam dögösnek, de a pasim váltig álitja hogy nincs rendben az egom. :) És nekem az a fontos hogy ő annak lásson.


Fekete haj.

2009. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexinek tartanak, én magamat inkább csak átlagosan szép csajnak.

Fekete, hullámos haj.

2009. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
igen. fekete.
2009. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Szép lánynak tartom magam, a környezetem is annak. Pasim ennek ellenére nincs:S

Sötétbarna, majdnem egyenes, váll alá érő, kissé tépett haj.

2009. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igen. természetes szőke vagyok.
2009. júl. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

vöröses-barnás, mivel vörösre festettem, eddig fekete volt, szóval az alja fekete.

hát sztem totál hülyén nézek ki szóval 1ik sem.

2009. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!