Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex pasim elhívott a testvére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex pasim elhívott a testvére esküvőjére!?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2éve, hogy jártunk. Amikor szakítottunk én nagyon padlóra kerültem. Azóta teltek múltak a napok, s volt, hogy együtt voltunk újra és újra. Most elhívott a nővére esküvőjére. Ahol mondjuk igen nagy szerepet játszom. Első koszorús párok leszünk, s nekem még verset is kell mondanom. Meg hát család,stb.

Van ennek jelentősége, vagy csak én élem bele magam?



2012. aug. 14. 00:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennek azért van szerintem.De miért nem tisztázod vele a dolgokat,hogy mit is akar tőled valójában.
2012. aug. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ciki lett volna neki egyedül menni... :D

Amúgy nem értem a szándékát, mert így ott leszel egy rakás képen is.

Ha taccsra tett nagyon akkoriban, akkor sz@rd le egyszerűen ...

2012. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolj bele. Jót zabálhatsz. :)
2012. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát az utóbbi hétvégén együtt voltunk elég sokat. Meg elhivott még egy lagziba..

Konkrétan ő sem tudja mit akar. Azóta meg igazából nem kérdeztem, mert félek, hogy azzal mindent elrontanék. Mert a szakitásunk után, kicsit az idegeire mentem, de utána már jóban voltunk. Nem szeretnék tolakodó lenni.. :/

De én meg már félek, hogy újra beleszeretek.. vagyis az érzés ami kezdett már már elmúlni, újra a felszinre tör..

2012. aug. 14. 00:29
 5/12 A kérdező kommentje:
hahha :DD nem mintha olyan sokat ennék :)
2012. aug. 14. 00:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Na de mit mondott az öreg Kis? Ne csak egyé', ígyá' is!
2012. aug. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az anyjával jóban vagyok mái napig, s megkért, hogy vigyázzak a drága fiára, nehogy nagyon berugjon a lakodalomban, mert neki azért nem illene, ahogy nekem sem :) de azért úgyis iszunk majd, de azért egy lakodalomban megvannak a határok ;)
2012. aug. 14. 00:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdjél le a tesójával.
2012. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a hülye kommentektől kíméljetek. -.- köszönöm.
2012. aug. 14. 00:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Te döntsd el, hogy mit akarsz, és viselkedj aszerint. Vissza akarod hódítani? Akkor aszerint. Nem? Mert valami miatt nyilván szakítottatok. Akkor? Nem hagyod elmenni a srácot. Úgy nem lehet lezárni egy kapcsolatot, hogy újra és újra együtt vagytok. Az, hogy elhívott az esküvőre, még nem a barátság jele, hogy le lenne zárva a dolog. De persze ebből a fiú szándékai nem derülnek ki, számomra csak a tiéd derült ki. :)
2012. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!