Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Nem tudom elfelejteni? Vagy most felejtem? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Másfél éve szakítottam egy sráccal akivel egy évig jártam.

A szakítás után kb. egy hónapig sokszor gondoltam rá,lassan elfelejtettem.De mikor már hetekig nem gondoltam rá, vele álmodtam.És ez most is így megy: mire elfelejtem h vele álmodtam jön a következő ilyen.Tegnap is vele álmodtam.Álmombam mindig elbűvöl az arca,a mosolya,a beszéde...mint régebben...Mikor felkelek eszembe jut a sok emlék és olyan furcsa minden...Mert már úgy érzem h nem szeretem.Akkor miért van ez?:(


2009. júl. 21. 09:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki írjon:(
2009. júl. 21. 09:41
 2/5 anonim válasza:
NEm tudod elfelejteni.Te szereted még csak valahogy nem megy,nem birod utálni,elfelejteni.
2009. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az álomban tudattalan lelki tartalmak fejeződnek ki. Az álom mindig vágyteljesítés, de tudattalan vágyaké, vagyis olyan késztetéseké, amiket önmagunknak sem merünk bevallani. Ezeket a vágyakat a tudat elfojtja és a tudattalanba szorítja, amik azonban annak ellenére, hogy nem tudatosulnak, nem szűnnek meg létezni, és arra törekszenek, hogy kielégüljenek.Az is vágykielégítésnek számít, ha egy vágyat a képzeletünkben, a fantáziaképeinkben valósítunk meg (ezért van, hogy minden ember szokott álmodozni), az álom képileg megmutatja, ezzel megvalósítja az elfojtott vágyainkat. A vágyakat azáltal elégíti ki, hogy elképzeli a vágy tárgyát, beteljesedve mutatja a vágyat. Mivel azonban a tudat még ilyen formában sem engedi megvalósulni a tudattalan vágyakat, belenyúl az álomba..

Tehát tudat alatt lehet,hogy még mindig szereted.Egy szakítás után nagyon sok időnek kell eltelnie,hogy akár tudat alatt se gondoljunk a másikra.Akár éveknek,attól függően mennyire volt komoly az a kapcsolat.

2009. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Utálni soha nem utáltam.

És az jelent vmit h mindig azt álmodom h szakítás után véletlenül találkozunk?Nem jövünk össze újra,csak beszélgetünk.

2009. júl. 22. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen találkoztatok már?Lehet,hogy csak vágysz a társaságára.Ha így van szerintem keresd fel,és kérdezd meg,hogy megy a sora,jól van-e.Ebbe nincs semmi.És a kis lelked is megnyugodna,lehet már nem is vonzódnál hozzá úgy mint régen és akkor lehet már nem is álmodnál annyit róla..:)
2009. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!