Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A munkahelyemen van egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen van egy fiú (30 éves) de szándékosan írom fiúként, mert olyan mintha egy általános iskolás gyerek lenne. A munkahelyem miatta nem szeretném ott hagyni, de már az is eszembe jutott. Mit kellene tennem, hogy VÉGRE békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Levelet írt már többször, hogy szeretne velem járni, amit én persze elutasítottam mindig. Világosan érthetően elmondtam neki nem szeretnék tőle semmit. De még mindig nem fogja fel. Legutóbb levelet írt "EZT NEM FOGADOM EL! NEM EZT VÁRTAM TŐLED" és persze ADJ EGY ESÉLYT! "Már jobb ötlet nem volt kitaláltuk van kialakulóban egy kapcsolatom. De ő még mindig hajthatatlan, legutóbb az egyik kolleganőmet/barátnőmet kértem meg, hogy beszéljen velem, hogy ő kapcsolatot szeretne létesíteni velem, mert ha nem adok neki egy esélyt. "NEMBAJ MEGTUDOM KIAZ A GYEREK ELŐBB SZÉPEN ELBESZÉLGETTEK VELE AMI NEMLESZ KELLEMES NEKI UTÁNNAMEG MEGÖLÖM MAGAM AKKOR MAJD GONDOLKOZHAT HOGY MIÉRT VOLT" volt a válasz. Persze közben ő bepróbálkozik több lánynál is, de úgy adja elő, mintha élete szerelme lennék.
2012. aug. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nekem úgy tűnik kissé értetlen egy "fiú" ez.

Ha szép szóval nem megy a dolog, próbáld meg valahogy kiábrándítani magadból. Csinálj olyan dolgokat, amik épp az ellenkezői annak, ami neki tetszik benned.

Először azonban én megpróbálnám mégis csak megbeszélni vele.

Mondd meg neki, pl. ..hogy..munkahelyi kapcsolatot nem akarsz, vagy hogy nem az eseted, és ezzel a nagy erőlködéssel, csak még inkább elriaszt magától téged.

Ha nagyon erőszakos, akkor pedig a kiábrándítást javasolom.

Én is találkoztam hasonló sráccal, nála ez működött csak...

2012. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valami lelki bajai lehetnek a csávókának...két lehetőség van vagy leszarod és nem válaszolsz az üzeneteire ha találkozol vele köszönsz és elmész mellette....vagy segítesz neki megtudnia hogy mi a baja amiért ilyen nemnormális és tudatosítod vele de ez nem biztos, hogy befog jönni
2012. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a beszélgetés rész nem segített.:( Hiába mondtam neki, ezzel csak még rosszabb hatást ér el. A kiábrándítós tipp jó ötlet egy értelmes fiú/férfi esetében, de őt (sajnos) egyáltalán nem tartom annak..amit a viselkedése is igazol..(szerintem).
2012. aug. 10. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetek összegyüjtése kiemelten a fenyegtéseket, többszöri próbálkozást, szexuális ajánlatokat, verbális dolgokat diktafonra vagy kamerára, és jelentsd fel munkahelyi zaklatásért.
2012. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!