Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A leszbikus vagy biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus vagy biszex lányoknak milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy nagyon sokan a fiús lányokhoz vonzódnak és kevesebben kedvelik a nőies lányokat.De akkor miért nem választanak fiút? Én biszex vagyok és fiús lánnyal soha nem tudnék járni, bár én egy embernél a személyiségét figyelem. Viszont kíváncsi vagyok a válaszaitokra.
2009. júl. 20. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%
Szerinted ilyen sok biszex van itt ezen az oldalon? Szerintem tévedsz babám... Én személy szerint el is ítélem a leszbiket akárcsak a b*zikat.természetellenes élőlények.pffejj.
2009. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Ők is ugyan olyan emberek mint te. Nem tehetnek róla, hogy ilyenek. Én nem utálom őket, na de nem is szeretem. A lényeg, hogy az utcán ne mutogassák, hogy mások. Pl két meleg ne smároljon a nyílt utcán.
2009. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
17 éves vagyok és kissé biszex(vagyis eddig még csak fiukkal jártam, de újabban már eltudnám képzelni magam 1 csajjal is, szal nem igazán értem magam). Ahogy észrevettem nekem se azok a fiús csajok jönnek be, de se nem azok a kislányosak, inkább azok a nőiesebbek és merészebbek, külsőleg erős, optimista, aki tudja, hogy mit akar, de belül mégis érzékeny.
2009. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
"Nem tehetnek róla, hogy ilyenek." Komolyan mondom, mintha valami idegen élőlények lennének vagy nem tudom..én nem kimondottan a lányokat nézegetem, hanem az ember világnézete, viselkedése, gondolkodásmódja fog meg, legyen az fiú vagy lány..
2009. júl. 20. 21:39
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem vetted volna észre én most védtem őket -.-''
2009. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

hát, sztem nekik is más más ideáljaik vannak , mint a heteroknak

de amugy miaz, hogy ne smároljanak az utcán? ez kicsit elüt attol, hogy nem tehetnek rola...

enni erővel csaj se smároljon pasijával...

ha szereti, mértkéne bujkálnia?

2009. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
ne torodj azokal akik elitelnek, pl en is bisex vagyok, igaz most pasim van de kozben nagyon sok lannyal csokolozok, pasim ezt elfogadja. hat en lanyos lany vagyok de nem plazacica,. es nkm is azok jonnek be akik inkab lanyos lanyok es nem fiuask:P, ahoz ott van a pasim:P
2009. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem eddig 2 barátnőm volt.

Egyikük teljesen fiús kinézetű, még azt is tervezte, hogy átoperáltatja magát.

A másik viszont teljesen lányos volt, és gyönyörű (:


De nekem például hírességekből Olivia Wilde nagyon bejön..


17L

2009. júl. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Na, megelőztél :) Olivia Wilde nekem is egyik favoritom ;))


A kérdésre válaszolva: biszex lány vagyok. Nekem a fiúsabb lányok jönnek be. Érdekes, mert én is az vagyok...

Bár a megjelenésem gyakran váltogatom, néha nőiesebben nézek ki. Nem tudom miért, szó szerint felkelek és egyik nap ilyen napom van, máskor meg olyan. Évek óta... Sosem tudom előre mi lesz :D


Hiba történhetett a gyártásom során mert én a fiús lányokat és a lányos fiúkat kedvelem :DDD Nem tudom miért, de megőrülök értük, ez van.


De az egyik exbarátnőm pl. gyönyörű szép volt és nőies. És olyan kis aranyos volt :) Imádtam. Ő valóban igazi nő volt, kis szőke ( nem plázacica), törékeny stb. És komolyan ritka szép lány volt, most is kb. megőrülök ha eszembe jut. Nem tudom miért szakítottam vele... vagyis tudom... hagyjuk.


De megértem a kérdést, hogy akkor miért nem választok fiút, mármint ez jogos! De a választ erre nem tudom neked megmondani. :) Talán így számomra izgalmasabb.


De engem is az ember maga fog meg, nem érdekel, hogy milyen nemű. Beszélgetek vele és érzem, hogy egy hullámhosszon vagyunk. Vagy csak ránézek és bumm!


Amúgy szerintem a fiús lányokhoz sok nő vonzódik valamennyire. Úgy értem heterok is.

Pl. engem rengeteg hetero nő megbámul és zavarban vannak miattam és ha megdícsérek rajtuk valamit úgy kell őket felmosni a földről kb :) Nem nagyképűségből írtam, biztos mások is észrevették már.

Gondolom azért hat rájuk így a dolog, mert ez valami új, valami szokatlan, valami más.


de nem lehet általánosítani itt sem, mindenki más, mindenkinek más az ízlése.

2009. júl. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

hát ez egy relatív dolog.

például nekem a metroszexuális pasikon kívül a szőke, barna vagy fekete hajú, jó alakú, karcsú, magas, nőies és szexi csajok jönnek be, mint pl. Aylar Lie, Nicole Scherzinger vagy épp Kendra Wilkinson.

"embere válogatja" - ez így van, de nekem a fiús csajok egyáltalán nem tetszenek. egy csaj azért tetszik, mert nőies. ha fiúsra vágynék, akkor férfit keresnék, ennyi.

2009. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!