Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek szerelmes a szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes a szerelembe? Vagy hogy fogalmaznátok meg ezt? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Nincs senki akibe szerelmes lennék, viszont a Twilight filmekbe, nem is a filmekbe, a jelenetekbe, Edward szemébe, ahogy néz, Jacobba, ahogy játszák a szerepüket, az arckifejezésükbe, az önfeláldozásukba, a zenékbe amik szólnak a film alatt, ha csak meghallok egy zenét ami megfog. Azért Twilight-ot hozom fel,mert az egy romantikus fantázia történet, de egyszerűen ha rám tör, nem tudok személyt mondani, azt érzem hogy meghasad a szívem, hogy szeretem a szerelmes érzést.

2012. aug. 5. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9-es


Ez azért egy picit túlzás. Nekem pl. messze nem szokásom csak úgy beleesni egy hírességbe. Sőt!


Arról van inkább szó, hogy folyamatosan vágyunk magára a szerelemre, de részemről pl. totál nem mindegy kibe. Ezért is van rossz kedvem, ha nincs kibe. Akkor meg még rosszabb, ha van párom, de már nincs szerelem ... extra rossz, ha már szeretet sincs. De ez már más tészta.


Szóval a szerelem kell a cicáknak / "macskáknak"! :))

2012. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igen tisztáztuk.

Kicsit félreérthető de szerencsére nem csak én értettem félre.

De a végén csak felfogtam még ha az IQ-m csak 10 akkor is :)

2012. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hiányzik a szerelem, az igaz önzetlen szerelem. Amit a Twilightban megláttam.
2012. aug. 5. 20:32
 14/20 anonim ***** válasza:

megint én!


A vámpírnaplók sokkal jobb!

2012. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem láttam még, de engem ez valahogy nagyon megfogott. Főleg ez a zene, ez gyönyörű !


http://www.youtube.com/watch?v=Od-3oxpFWB0

2012. aug. 5. 20:41
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindkét film jó! :)))


A férjemmel való megismerkedésünkkor u.azok az intenzív érzések voltak, mint amikor pár évre rá megláttam az Alkonyatot.

Leszámítva az iskolát és a vámpírságot! :)

2012. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2012. aug. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

én először a vámpírnaplókat néztem meg és már várom a 4. évadot.

Egyébként rákeresve neten Alkonyat + Vámpírnaplók megoszlanak a vélemények. A Vámpírnaplókat ha nem néztem meg vagy 10x az összes részt akkor 1x sem.

Aztán lehet szégyen de tavaly néztem meg a Twilight részeket.

2012. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem szégyen, ha szereted az ilyen filmeket, akkor csak bánhatod, hogy nem nézted meg előbb! :)


Nekem ez tetszik már évek óta. A szerző ráadásul, ha jól tudom, egy magyar srác és ő is játszotta le:


http://www.youtube.com/watch?v=D2m6yrRfS9A

2012. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Már le is töltöttem,nekem is nagyon tetszik.:) köszönöm
2012. aug. 6. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!