Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány és le fogunk feküdni de én még szűz vagyok ő már nem... de azt mondta hogy még nem ment el sose amikor fiúval volt hogy csináljam azt hogy ő is elmenjen majd ne csak én ha lehet egyszerre

segitsetek, előre is köszönöm a válaszokat


2012. júl. 27. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Ha nem vagytok házasok,akkor sehogy.


(János utolsó mondatai a Jelenések könyvéből)

Hamarosan eljövök és magammal hozom a jutalmat, hogy megfizessek kinek-kinek cselekedete szerint.

Én az Alfa és Omega vagyok, az első és az utolsó, a kezdet és a vég.

Boldog, aki megmossa ruháját (a Bárány vérében)!

Joga lesz az élet fájához, és a kapukon át bemegy a városba.

A kutya, a varázsló, a parázna, a gyilkos, a bálványimádó és mind, aki hamisat szeret és tesz, kinn marad.

2012. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus, hogy ennyire figyelsz rá, ez nem házasságfüggő!

Ezek szerint már beszélgettetek a szexről...

Kérdezd meg neki, hogyan jó, milyen pózban szeretné, legyen hosszú az előjáték, simogasd, cirógasd, bókolj neki.

Az hogy egyszerre menjetek el, nem hiszem hogy össze fog jönni elsőre, főleg, hogy te még szűz vagy.

Arra figyelj, hogy próbáld kitartani, hogy minél később menj el! A lányt elégítsd ki orálisan! Úgy biztos jó lesz neki. És védekezzetek, használjatok gumit!

2012. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Hogyha ezeket megcsinálom (hosszú előjáték,simogatás, cirógatás) és utána térünk a lényegre akkor elfog menni ő is ?

2012. júl. 27. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Hüvelyi orgazmusa nincs minden nőnek, ezért írtam, hogy orálisan elégítsd ki őt.
2012. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké.

Köszönöm

2012. júl. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!