Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy többet kívánjam a szexet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

ma 19:21

Köszönöm,meghagyom neked,én maradok az embereknél..pontosabban a barátomnál. :))

2012. júl. 25. 19:23
 12/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megváltó gondolatokat. Ez felspanol érzelmileg. Szeressétek egymást továbbra is.
2012. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Mint írtam, szerintem értelmetlen a kérdés.

De, a tanácsom az, hogy nézz önmagadba, mert egyszer rájössz majd Te is, hogy nem illetek össze. Ő sokszor kíván, Te pedig alig. Magadra erőltetheted a nimfomán vagyok képet, de ezzel csak magadat csapod be, és őt is.

Elhiszem, hogy rossz érzés, de sajnálatból szexelni…

Vagy, az életed egy olyan ciklusához értél, amikor a szexualitás háttérbe szorul (ez van, fogadd el),majd idővel azon gondolkozol, minden szex amit fiatalon kihagysz, idősebb korodban bánni fogod.

Egyébként a véleményem az, hogy rossz köztetek a szex, én se kívánom a párom borsófőzelékét, Ő viszont velem ellentétben imádja. Ízlések, és pofonok… Ez viszont a szexel ellentétbe, nem egy párkapcsolat alapja.

2012. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Nem tudom miért van ez..:\ Amúgy 17 éves vagyok.

2012. júl. 25. 19:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Szedsz fogamzásgátlót? Mert az padlóra küldheti..

Ha nem akkor valószínű hogy a hormonok szórakoznak, mióta van ez az állapot? Menzesz alatt sem kívánod? Mert akkor lehet érdemes lenne elmenni egy hormonvizsgálatra.

Meg függ attól hogy mennyi ideje vagytok együtt, lehet elmúlt a vágy :\

Próbáljatok meg ne a szexre koncentrálni, újra randik, ne menjetek szobára, jó idő van irány a természet!

2012. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem szedek fogamzásgátlót..szoktam kívánni,de nem sokat..:\

3 hónapja vagyunk együtt.

2012. júl. 25. 22:49
 17/17 TheHutyutyu ***** válasza:

Kedves Kérdező!!

Én vagyok az aki azt írta múltkor hogy vegyél egy kutyát!!

Azért írtam ezt mert szerintem felesleges sőt inkább nevetséges hogy ilyen hülye kérdésekkel bombázni az internetet. Ha van valami problémád szex ügyben akkor menj szexológushoz mert ezzel a kérdéssel csak önmagadat minősítetted.

Thx

2012. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!