Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya a széles csípő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya a széles csípő?

Figyelt kérdés
Jó alakom van(nem beképzeltség, de teljesen átlagos testalkatom van).A csípőm viszont széles.Ha felöltözöm, úgy nézek ki, mint akinek egy óriási úszógumi van a derekán.Visszataszító számotokra?Az utcán már szóltak be fiúk rá.
2009. júl. 16. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Fúúh, a Viva tv műsorában a " szexy vagy nem?" -ben egy széles csípőjű lány is jelentkezett, kiment a kifutón megállt és az egyik zsűri azzal kezdte az értkelést, hogy jó széles a csípőd, test 10 pont.

Lány vagyok, és nekem sem keskeny a csípőm, a barátomnak tetszik, és normális a testalkatom !! :)

2009. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Az álmoskönyv szerint könnyű szülést jelent.

Ezt értékeli az a férfi, aki gyereket szeretne (lehet, hogy tudat alatt).

2009. júl. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal nőiesebb egy olyan lány, akinek van csípője. Nekem is széles csípőm van, a férjemnek semmi kifogása ellene, és a széles csípőmtől vékonyabbnak tűnik a derekam :) Túl vagyok egy szülésen (ami mellesleg tényleg marha könnyen ment), úgyhogy pár kiló azért maradt rajtam, de így jól érzem magam. Nekem jobban tetszik ez az alkat mint mikor egy nőnek semmi csípője nincs. Bár gatyát nehezebben kapok magamra, akár milyen üzletbe megyek mindig csak a csípőgatyákat látom, ami nekem nem előnyös :)
2009. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nem,nem csúnya.Sőt, szerintem kifejezetten esztétikus is tud lenni.
2009. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

ááh nekem nem jön be. bocs, de nagyon nem, őszintén szólva.

19/F

2009. júl. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem jól öltözködöl. Az egyik újságban volt, hogy akinek széles a csípője, az milyen ruhákat vegyen fel, hogy ne látszódjon. Szóval szerintem jobb ha rákeresel a neten, és olyan ruhákat választasz. ^^
2009. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha ennyire zavar *

És szerintem nem csúnya

Előző voltam

2009. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, mindenkinek más jön be. Nem lehet kijelenteni, hogy ez abszolút negatívum, mert igenis van olyan, akinek ez tetszik. Ja, és annyit, hogy a szüléses dolog nem igaz. Nekem széles a csípőm, még sem volt könnyű szülésem. Nem ezen múlik! Semmit sem jelent.
2009. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Újságban volt, hogy hogy kell öltözködni, hogy ne látszódjon a széles csípő?? Atyaég.. Szerintem gyönyörű, az ideális nőies alak fontos része számomra. Miért kéne eltüntetni? Ez olyan, mint ha tippeket adnának arra, hogy hogyan lehet látszatra kisebbnek tetetni a mellet.
2009. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
sztem a legtöbb embernek bejön. sőt a pasik szeretik, legalább nőies, és van mit fogni. nem pedig fél h összetör.
2009. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!