Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érkezik minden női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érkezik minden női fotóra olyan válasz, hogy ide meg oda gyúrjon? Divat lett a kocka has nőkön, vagy mi? :S

Figyelt kérdés

Amikor azt kérdezi itt valaki, hogy milyen nők jönnek be, akkor egyből a legtöbben írják, hogy azok a csajok tetszenek, akiken van mit fogni, szép kerekdedek (NEM kövérek) stb stb. Ehhez képest, ha valaki linkel magáról egy fotót, akkor folyamatosan jönnek az olyan válaszok, hogy gyúrjon lábra, hasra, karra. Még akkor is, ha egy vékony lányról beszélünk. Én azt hittem, hogy a férfiak többsége ki nem állhatja azt, ha egy nőn látszanak az izmok. Jómagam sem viszem túlzásba a testmozgást pont emiatt, nem szándékozom Rubint Rékát csinálni magamból, mert szerintem nagyon nem nőies, sőt, visszataszító, és eleddig ilyen reakciókat kaptam a környezetmből is.


Na most akkor mi van? Mégis a kiizmosított nők tetszenek?


2009. júl. 14. 17:50
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy gyúrjál ide azt jelenti, hogy ott vannak fölös kilók. Tanuljunk már meg nem végletekbe gondolkozni.
2009. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem aztán biztos nem. Undorító egy nőn az ha látszik az izma, számomra legalábbis... Legutóbb valaki belinkelt egy fotót, azzal szerintem semmi baj nincs, én sem értem miért kéne "gyúrnia"...Hiszen vékony volt! Vagy lehet hogy úgy értették hogy oda hízzon egy kicsit? De az meg nem ugyanazt jelenti... szóval nem nagyon értem. Esetleg azt megértem aki a lábára mondta hogy arra erősíthetne egy kicsit, mert az ad egy formát neki. Na de gondolom nem olyanra gondolt hogy dagadó izmokkal legyen tele.Mert az minden, csak nem szép.
2009. júl. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

de a kérdező épp ezt írta, hogy írjátok hogy "az a jó ha van mit fogni" aztán a képekre meg hogy "itt még van felesleg, oda gyúrjál".


ebbe tökéltesen igazad van kedves kérdező, nekem is feltünt már ez a reakció..de sztem az lehet h a képekre inkább nők írnak, a pasiknak szóló kérdésre, hogy "milyen nők jönnek be" arra meg pasik:)

2009. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Egy példaként fel tudom hozni ezt a képet:

[link]


Na, ilyen ne legyél. (Szerintem)

2009. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
húúúú wazze .. én még nem láttam minden női fotót
2009. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

[link]


[link]


[link]


na, kérem a kommenteket..

2009. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:54


mind hányinger

2009. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
18:54-nek: inkább legyen rajtam 10 kiló felesleg, minthogy így nézzek ki:D Ez valami borzalmas.
2009. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

a gyúrjál rá azt jelenti, h azt a kis felesleget tüntesd el, és lehetőleg NE fogyókúrával, hanem egykis sporttal.

és ettől nemlesz body builder a csaj, hanem egyszerűen csak formás.

és igen, általában szeretik a pasik, ha van mit fogni, de az nem egyenlő a túlsúlyossággal. a formás nők azok, akiken van mit fogni. akik nem csontsoványak, de nemis ducik. hanem formásak, és egyenletesen oszlik el rajtuk a zsír. ésha aztmondják h gyúrjál mondjuk hasra, az aztjelenti pl, h ott a testéhez képest több van a kelleténél, nem egyenletes. ennyit jelent!!!!

2009. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell gyúrni lábra, hasra, hogy feszes legyen. Nem kell, hogy látszódjon az izom, de ne is legyen plötty. Nehogymár a sport is baj legyen. És igenis szép egy izmos láb, fenék. Nem olyan, mint amilyen a testépítőknek van, de ne is legyen puha.
2009. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!