Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú. Akit már 4 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú. Akit már 4 éve ismerek,2 évvel idősebb, ő most lesz ősszel 16, én egy hét múlva 14. A többi lent! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
És már 2 éve szerelmes vagyok belé, ezt ő tudja is 2 éve, és hát emiatt, mert túl "kezdő" voltam, nagyon rátapadtam, és nyomultam, megutált. és most 1 éve jóba vagyunk. ő is lovagol, van lova is, nekem is. így a lovardában nagyon sokat találkozunk, majdnem mindennap, facebookon is beszélünk mindig, de ezen kívül nem találkozunk. Meg van barátnője is. Hogy tudnék vele jobban összebarátkozni? Hogy tényleg jóbarátok legyünk? Meg ugyemég mindig szerelmes vagyok belé. Mit tegyek hogy ez enyhüljön? Hogy ne legyek szerelmes belé annyira?
2012. júl. 17. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kínában már gerincre vágtak volna egyes tartományokban mint jótestű fiatal husit, de itt 14 évesen még nem ilyesmin kéne agyalnod. Bár ha úgy érzed belé estél akkor mozdulj rá, és bármi is lesz a vége tanulsz majd belőle. :D
2012. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én szeretem..úgy is mint barát..és ha összeveszünk az már tök szar érzés..meg amugy normális válaszokat vártam..:S
2012. júl. 17. 21:00
 3/3 Dosinia válasza:
ne tapadj rá, de kezdj el vele beszélgetni ,,belsőségesebb" témákról is. utána már lehet h jobban látod a viselkedéséből h csak barátkènt bir-e. ha csak baratkent bir, akkor keress mást ha nem, akkor megmondhatod neki h szerelmes vagy belé. :)
2012. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!