Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rá esély, hogy szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még rá esély, hogy szeret a srác?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy hónapokkal ezelőtt többször is el akart hívni randizni.

Találkoztunk kb. 1 hónapja, de én mondtam, hogy ne vegye randinak. Nem tudom, annak vette-e, eléggé jól elvoltunk meg vízipipáztunk, feküdtünk egymás mellett tök jól eldumáltunk, oldott volt a hangulat.


Aztán egyik (vagy több) haverjának is azt mondta, ez randi volt vagy legalábbis elmesélte mik történtek.


Én erősködtem, hogy ne vegye randinak, aztán picit összevesztünk, de azt mondta, nincs harag, nem is haragudott meg. Azóta is naponta beszélünk egymással.


Én sajnos dolgozom, van hogy 12 órázom is - diákmunka - így találkozni azóta nem találkoztunk, most lesz pár szabadnapom.

Viszont 2 hete érzem hogy szeretem, és legszívesebben egész nap vele lennék! Mit tegyek? Van még rá esély, hogy akarna tőlem randit? tök jól eldumálunk facebook chaten, meg mindig ír. Vagy örökre "lelőttem" ezt a randis dolgot és csak barát akar lenni?


2012. júl. 17. 20:15
 1/4 A kérdező kommentje:
ui.: sokat bókol, most is, hogy szép vagyok a képeken, az arcom, stb.
2012. júl. 17. 20:16
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra még nehéz válaszolni,hogy szeret-e de van esély mindenre...szimpatikus vagy neki bókol ez egyértelmű:d nincs itt semmi baj:D lehet hogy jót is tett neki hogy azt mondtad nem randi,nem randi...ideges lett tőle és látta nehezn elérhető vagy és ez vonzotta szerintem:) szal nincs veszve semmi
2012. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Oroszlaci válasza:
Igen,szerintem még mindenképpen szeret.Ha csak nem egy alattomos sunyi dologról van szó A KIHASZNÁLÁSRÓL mert ha a haverjainak azzal dicsekedett hogy én ezzel a csajjal randiztam akkor lehet hogy kihasznált.De lehetséges hogy nem
2012. júl. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!