Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel mit kezdjek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit kezdjek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Az a helyzet,hogy én szerelmes lettem egy srácba.És először csak látásból ismertem,és akkor még csak a külseje miatt,de akkor is szerettem.Aztán ezután kb 3 hónappal,írtam neki msnen,mert messze lakik.Nagyon jól kijövünk.Fél éves msnezünk,először csak ismerkedtünk,aztán barátok lettünk.Most pedig mintha egyre több jönne ki ebből.És nekem ő nagyon tetszik.Amúgy elég közkedvelt a lányok körében,de nem nagy csajozós.És eléggé úgy néz ki hogy én is tetszem neki.Mikor msnezni kezdtünk,amúgy akkor előtte egy hónappal szakított a múlt barátnőjével.Nem tudom mit gondoltok,ő egy 21 éves pasi,és 15 és fél éves.Meg is kérdezte hogy mennyi vagyok,szerintem abszolút nem bánja a különbséget.De ez nem lényeg.Hanem az a bajom,hogy ő külföldön lakik.Egész pontosan Észak-Európában.Csakhogy én nagyon szeretem,tényleg.Őt kb egy éve.És előtte mást nem is szerettem,annyi hogy egy sztárba voltam rajongva,de az is tartott vagy 2 hétig,meg volt más,az vagy 3 hét.De már nem érdekel egyik se.Ő viszont nagyon.:s

Csak az a baj hogy messze van.Mit csináljak?Ha tetszem is neki,nem tudom ..Lehet hogy majd valamikor jön ide,mert nagyon sokat utazik,társasági ember,ilyesmik,de nem tudja mikor,ha jönne is.És néha nagyon hiányzik,És annyira jól kijövök vele.Mit gondoltok erről?(légyszíves a korkülönbségről most ne nyilatkozzatok negatívan)Tehetek még valamit?vagy nem sok esélye?tényleg csak ez az egyetlen baj.Amúgy semmi.Köszönöm szépen ha válaszoltok,előre is.Azért is bocsánat ha esetleg hosszú,de ezeket le kellett írnom hogy jobban lehessen érteni.



2012. júl. 10. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kijutni oda ahol ő van ha annyira kell, ne azt várd hogy a sült galamb a szádba szálljon....hol élsz te?
2012. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!