Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami extrém ötletetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami extrém ötletetek arra hogy kifejezzem hogy mennyire szeretek valakit?

Figyelt kérdés
Pl.levegőben repülőgéppel kiírni valamit,stb.Mosolyszünet van köztünk,de csinálnék valami nagyon extrémet.Mit szólnátok ehhez fiúk,ha valami ilyesmit kapnátok?
2012. júl. 10. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Meztelenül kopogtass be az ablakán.
2012. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

'Pl.levegőben repülőgéppel kiírni valamit,stb' Na ez se lehet olcsó, vagy egyáltalán van ilyen? xDD Én a régi romantikus filmekbe szoktam látni ilyet.. De csak a végén, a The End kiírásnál. xD

Lány vagyok, de nemtudom. Nekem elég lenne egy Szia, szeretlek, egy mély beszélgetés. Meg egy jó békülősszex. xD

19/L

2012. júl. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja,nem olcsó,de tisztában vagyok vele:)Létezik ilyesmi tuti:)Olyat akarok amin nagyon meglepődne.
2012. júl. 10. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt ettől hátast dob:


Tetováltass a farkadra egy Ferrarit, és arra gondoltam hogy a puncimra tetováltatok egy garázst, hogy a Ferrarid mindig betudjon parkolni. ;) Várom a reakcióját.

2012. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nőnemű, nem tudom miért utaltok rá hímneműként.
2012. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es: ez nagyon egyszerű,ilyet bármikor írhat az ember valakinek:)Ez nem marad meg az emlékezetében:)
2012. júl. 10. 18:21
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen,nőnemű vagyok.
2012. júl. 10. 18:22
 8/13 anonim ***** válasza:
József Attila lelocsolta a saját fejét benzinnel, és meggyújtotta, hogy bebizonyítsa Gyarmati Fanninak, hogy mennyire szereti. Ez elég extrém, de neked nem ajánlanám ezt.
2012. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4-es vok. Miaz hogy ez nem marad meg a fejébe, ha komoly fejjel mondod akkor még a p*cse is összerándul XD
2012. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szép lenne ha felgyújtanám magam,nem hogy neki,még másnak se kellenék utána...:D

Mondani nem akarok semmit,ide tettek kellenek:)

2012. júl. 10. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!