Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » VÁrjam meg vagy szakítsunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VÁrjam meg vagy szakítsunk?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja van egy barátnőm de már 2 éve ismerem. Nagyon boldog vagyok vele és ő is az velem. Ma bejelentette, hogy szerdán leutazik miskolcra és októberben jön csak vissza.

Én nem szeretnék szakítani vele de ez a távkapcsolat sem jó, nem az igazi. Nem szeretnék szakítani vele mert szívem szakadna meg de félek, hogy ott másba beleszeret.

Legyen egy kis szünet és mikor visszajön folytatás? Szerintetek? A válaszokat előre is köszönöm. (Egy 19 éves F)


2009. júl. 10. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat ott. Ha nem akarod megcsalni akkor inkább szakíts vele most,mint később azért mert nem voltál hűséges.Ha mind a ketten akarjátok akkor tud működni a távkapcsolat.
2009. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miskolc nem a világ vége... Én Sopronban tanultam, Párom Pesten volt. Így is minden héten találkoztunk. Ha kevés pénzed/pénzetek van, akkor utazzatok egymáshoz 2hetente. Azért mert távkapcsolat, azaz pár hónapig nem egy városban lesztek, nem kell szakítani. Megpróbálni mindenképpen érdemes. Ha nem megy, akkor szakítani csak.

24/L

2009. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
szakits vele, agyba főbe szexel majd.
2009. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan már,ilyen miatt szakítani?Ha ennyit nem bír ki a kapcsolatotok,akkor később mi lesz?
2009. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VÁÁÁ-rd xDDDD

Nah, a viccet félretéve, tényleg várd meg. Miből gondolod, hogy nem működne a távkapcsolat? Csomóan csinálják így, és nincs belőle gond. Még nagyobb is az öröm, mikor találkoztok. Legalább nem unjátok meg egymást.

2009. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már másfél hónapja messze vagyok a barátomtól. ( Ő Magyarországon én pedig Svédben)...nem első alkalommal, összvissz 4,5 hónapot töltöttünk külön, persze nem egy huzamban, de mégis kibírtuk ( sajnos ilyenkor én is féltékenyebb vagyok)...de ha szeretitek egymást akkor meg lehet próbálni a távkapcsolatot!Miskolc legalább országon belül van :P Mehetne messzebre is és akkor nem tudnátok tényleg addig talizni amíg haza nem megy.Így van esély akár hetente le-felutazni egymáshoz :)Érdemes megpróbálni szerintem, ha nem megy, akkor nem egymásnak rendelt a sort titeket és azért meg nem is kell bánkódni :) Szurkolok Nektek:)
2009. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!