Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha olyan sráccal flörtölök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha olyan sráccal flörtölök akinek nagyon bejövök és többet szeretne haverkodásnál, ha én semmit nem szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez belefér? Vagy ezzel csak adnám alá a lovat?
2012. júl. 5. 18:27
1 2
 11/17 AvernusTriad ***** válasza:
Én csak azt mondtam, hogy ne biztasd. Feltett egy kérdést, és ha megerősítést kap, átbillenhet a mérleg nyelve és előre sajnálom a srácot. Nyilván nem vagy felelős érte, de azért egy kicsit mégis.
2012. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen,baj! Stop!
2012. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne ez fordított esetben?
2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

AvernusTriad


Sajnálom hogy idáig jutott az emberi társadalom,hogy a nők kihasználják a pasikat és amiért a pasiknak csak a szex kell.Elismerem,én vagyok az a gonosz erő ami elinditotta ezt a folyamatot.

2012. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Be kellene vezetni a női katonaságot. Tanuljanak egy kis rendet a nők is. Rájuk férne.
2012. júl. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én ezt is megadóztatnám a kormány helyében XD


Aki nem gondolkodik a mentalitásilag "normálisan" és kihasználja az embereket azoknak "önzöségi kamatot" számolni fel XD

2012. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem törd össze a szívét...
2014. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!