Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem minden disznó pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden disznó pasi, de minden pasi disznó?

Figyelt kérdés

nektek erről mi a véleményetek? :)

félreértés ne essék nem vagyok pasigyűlölő csak barátnőmmel átköltöttünk pár mondást éshát néha ez még általános igazságis.... meg kiváncsi vagyok hány lány van egyvéleményen. :)


2009. júl. 10. 09:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Arról nem minden pasi tehet,hogy kicseszett veled egy :)

Én pl. soha nem bántanám meg barátnőmet. És engem is cseszett már át lány ,mégsem mondom ,hogy mindegyik k*rva lenne. Bár manapság... Amúgy meg ezért kell jól választani ,hogy ne ez legyen a vége ;) Figyelni a belső értékekre ,és akkor nem fogsz pofára esni ;)

Üdvözletem aki még mindig a második :D

F18

2009. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

és hogy cseszett ki veled?

1. komentelő

18F és 17L

2009. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

Sztem is jogos a kérdés...de tisztelet a kivételnek csak az a baj hogy nagyon kevés ilyen van :(:(

Minden második évszázadban születik egy félig normális pasi!

2009. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ez azért nem jó mármint a kérdés, mert a "fiu" disznót kan-nak hivják.

helyesen vlhogy így nézne ki: nem minden disznó kan, de minden pasi kan.

2009. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sok pasi tényleg az állati szinten van még és csak az ösztön van. De ugyanígy a lányoknál is elmondható, hogy a nagyja ribanc.

DE szerencsére a párom ennél magasabb szinten van és ő is kibukik az állat, ösztönvezérelt csávóktól.


Pont illik ide, hallgassátok meg:

Kicsillag: Állnak a férfiak / Állnak a kiscsajok

2009. júl. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
úgy cseszett ki velem a drága hogy egyik nap dúlt a nagy szerelem jajj nélküled nincs értelme az életemnek stb. stb. másnap felszívódott 3 napig semmi reagálás semmire aztán eljutott a fülemig hogy ahol lakik mindenkinek azt mondta miután hazajött tőlem hogy engem utál és mekkora ribanc vagyok....:P pedig semmi baja nem volt velem....:P
2009. júl. 10. 10:57
 17/22 A kérdező kommentje:
jah meg ott kezdődött hogy barátai előtt én senki voltam......itthon meg ment a nagy romantika meg az így szeretlek úgy szeretlek.....:P
2009. júl. 10. 10:58
 18/22 anonim ***** válasza:
44%
hagyjuk máááááár... ez annyira... áhh. a pasiknak legalább annyi gondjuk van velünk, mint nekünk velük. akárhogy is gondoljuk. teljesen másképp működünk, fogadjuk már el végre. nem kell itt gúnyolódó közmondásokkal játszadozni, tudjuk mind, és kész. ha meg valaki átvert, attól még nem az egész férfitársadalom disznó, csak az az egy. dühöngj még egy kicsit, panaszkodj a barátnőidnek, majd lépj túl rajta. ha annyira nagyon fontos lett volna neked, és évek óta együtt lennétek, akkor a kérdés vagy nem így nézett volna ki, vagy pedig nem is írtad volna, mert otthon ülnél, magadba roskadva azon gondolkodva, megöld e magad, vagy sem.
2009. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

kedves.....

az elején kijelentettem hogy nem utálom a pasikat és ez a közmondás csak hülyéskedés által született és kiváncsi voltam ki hogy va vele ez meg hogy át lettem verve az én privát gondom egyik válaszoló megkérdezte én válaszoltam az hogy én hogy szomorkodok az meg sz egyéni szoc problémám -.-"

2009. júl. 10. 11:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem minden rossz helyesíró lány, de minden lány rossz helyesíró? A prekoncepcióknak ne engedjetek magatokban teret! ;)
2009. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!