Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korától számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves korától számít valaki nőnek nem pedig lánynak?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem korfüggő?

2012. jún. 29. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Érettségtől függ (szerintem)
2012. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érettségtől függ szerintem is
2012. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
régen az első menzeszt szokták határvonalnak tartani. de szerintem is inkább az érettség a kérdés
2012. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor ő,és a kornyezete nőnek érzi magát. én pl 21 évesen lányk érzem magam,van ismerősöm,aki 14 éves,és sokkal felnőttebb,mint én.
2012. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a dolog a legkisebb mértékben függ a kortól!:)
2012. jún. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak testileg érett, de szellemileg is, és tud felelősséget vállalni önmagáért, másokért, és a tetteiért!!!
2012. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hope99 válasza:
szerintem ez agyban dől el :D (12/F) de én agyilag szerintem soha nemfok felnőni :DD
2012. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!