Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudnék menni a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tudnék menni a barátnőmmel ahol nem zavarnak?

Figyelt kérdés
ő 15 én 16 éves vagyok és nem szeretnénk h mások lássák de otthon nem tudjuk csinálni mert otthon vannak a sülőkés a testvérek is . Budapesten valami nyugis hely vagy park vagy valamit nem tudtok köszi előre is :)
2012. jún. 29. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvános szexet büntetik.
2012. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hotelben 1 napra foglaljatok ki egy szobát.
2012. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

hívj egy befogó szakembert aki befogja a sülöket. te jó ég!! Az én kertemben csak hangyák meg rovarok vannak. Sok eldugott hely van a lakásba? mert akkor azért költöztek be. Fedd el valamivel a zugokat.

Szívesen!

2012. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Veszel a tescoba egy kétszemélyes sátrat azt menjetek el kempingezni. Tuti nem fog titeket senki zavarni.
2012. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Mi a barátnőmmel volt hogy a parkba csináltuk a bokorba napközbe olyan délután 2óra fele. Az volt a poén hogy mikor kimásztunk a bokorból rájöttünk hogy átlátszik és el is ment pár ember a bokor mellet aki barátnőm szerint elégé nézet minket xD de azt hitte csak a bokrot nézik.

Amúgy itthon is sokszor csináltuk a wcbe, persze úgy hogy szüleim gondolták hogy mit csinálhatunk 1orát a wcn együtt.

Sokszor elmentek szüleim tesóm pedig megvolt a szobájába.

Amúgy templom wc-be is csináltuk, ami elég durva volt mivel mise közbe jöttünk ki úgy hogy a barátnőm apja volt a pap. xD

2012. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös jókat kamuzik. Mise + pap = katolikus. Katolikus papnak nem lehet lánya a barátnőd. Mielőtt ráizgulsz a saját meséidre, kicsit tájékozódj.
2012. jún. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.os azazazazzz.:DDDDDd
2012. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5. bocs nem vagyok kamus de vallásos se.

Isten tiszteleten voltunk és az apja református pap. Hogy mise vagy isten tisztelet nekem ugyan ott van. És amugy se értem hogy ha katolikus lenne az apja és pap attól miért ne lehetne lánya? (amúgy atheista vagyok és csak barátnőm miatt jártam templomba)

2012. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*6
2012. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyi, nekem a szomszéd szobában van tesóm, az az mellettibe meg a szüleim, mégis van AJTÓ a szobámon és becsukom és kész. Vannak olyan jófejek a szüleim hogy nem betörnek hogy KÉSZ A KAJA!!!!!!!!! hanem bekopognak ha valamit mondani szeretnének, vagy kiabálnak kintről...

Amikor meg nem nyitnak be mért ne csinálhatnátok? Lehet üvöltözés és üvöltözés nélkül is csinálni, bár ha a csajt kiakarod vinni egy rohadt parkba hogy megd*gd akkor valószínüleg nagyon szeretheted, sajnálom szegényt...

2012. jún. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!