Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakinek viszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valakinek viszonya egy tanárával?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 14:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Volt,de csóknál több nem történt:)
2012. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Középiskolai oszt.társnőmnek igen. Sulibeli tanár volt, de minket nem tanított.
2012. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tanárnőm egy volt diákjához ment feleségül az érettségi után. Ma is együtt vannak. 2 gyerekük van.


Volt egy tanárom több csajt meghúzott. Ki is rugták mint a 21.

2012. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

Csak csók volt xd

19/L

2012. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt a számtech tanárommal gimiben :) Mondjuk míg odajártam addig asszem csak egyszer fordult elő, de miután végeztem többször is volt szex.
2012. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Volt, bár nem az én tanárom volt. Harmadik gimiben vettem észre egy új fiatalabb tanárnőt, 26 volt akkor. Folyamatosan kerestem ezután a tekintetét a folyosón, észre is vette, csak szemezgettünk de nem történt semmi több, egy szót sem beszéltünk egymással az akkori szalagavató bálig.


Ott harmadikosként én "kezeltem" a tanári ruhatárat, aztán úgy alakult hogy ketten maradtunk benn, egymásra néztünk és megcsókoltam ő meg nem tiltakozott. Utána dumáltunk kint a folyosón, aztán lelépett hogy ne legyen gyanús, de amint lejárt a "munkaidőm" egy taxival elmentünk hozzá és megtörtént.


Ez után a gimi alatt végig együtt voltunk titokban, sokszor aludtam nála, voltunk még nyaralni is. A folyosón a cinkos pillantások meg elég izgalmasak tudnak lenni, egyik legjobb viszonyom volt.


23F

2012. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lolita Haze, ettől a nicknévtől még a hátam is borsódzik...:D
2012. jún. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen, mondjuk csak különórára jártam/járok hozzá. mindig is tetszett aztán februárban szakítottam az akkori barátommal és utána "lecsaptunk" egymásra xD azóta is tart a viszony.. ő 37, én 25/L
2012. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Van. Sokszor még most se hiszem el, h tényleg összejött a dolog. :)

20L, ő 29F

2012. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!