Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 16 éves srác milyen első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves srác milyen első randinak örülne legjobban? Hova menjünk? Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Gondoltam a filmnézésre, de azt még nem szeretném első randin... esetleg hívjam át hozzánk? Vagy csak séta?

Csak látásból ismerjük egymást, de felhozts, hogy talizhatnánk, ezért kérdezem.:)

16/L


2009. júl. 7. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sztem séta vagy mozi
2009. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
vegyetek ki egy dvd-t, ki csipsz , kis kóla, kis bor :)))) hmmm
2009. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Elsőre lehet sok lenne neki a filmnézés, és valószínű a hozztok való látogatás is. Elsőre legjobb valami nyílvános, de csöndes kis hely, ahol tudtok kettesben lenni, viszont nincs egyikőtök sem zavarban.
2009. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Olyan helyre menjetek amit mindketten szerettek, nehogy az legyen hogy az egyik jók szórakozik a másik meg unja magát. Ha csak látásból ismered akkor szerintem kezdetnek elmehetnétek valamerre sétálni, aztán az alatt kicsit megismernétek egymást belsőleg is, és közösen eldöntenétek hova menjetek.
2009. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
olyannak orulne amivel felvaghatna a haverjai elott...
2009. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elsőre elég ha csak veled találkozik, de ha egy helyen laktok vagy ismerős ő is megmondhatja hogy merre, az ő dolga
2009. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!