Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Üdv! Valaki volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Valaki volt már ilyen fizetős csajozós tréningeken? Kíváncsi vagyok kinek mennyire használt, illetve mit várhatok el tőle.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 16:44
1 2 3
 1/28 WhiteLabel ***** válasza:
haveeeer neeee....
2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És miért ne?
2012. jún. 18. 16:49
 3/28 WhiteLabel ***** válasza:
mert csak össze kell szedned a tökeidet nem pedig ilyen hülyeségekre járni.
2012. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
1-es ne fikázd már... Van akinek nem megy, ahogy nekem sem. Legalább megpróbál változtatni. Ne bántsátok, értelmetlen.
2012. jún. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Elvileg úgy kéne igen,összekapni a tökeimet,de mostanába egyáltalán nem járok semmi sikerrel,nem akarok egyedül megöregedni.Vagy mit javasolnátok?
2012. jún. 18. 16:55
 6/28 WhiteLabel ***** válasza:
nem akarok én senkit bántani, de ha megpróbálná összekapni magát, és odamenne a lányokhoz, azzal többre menne, ugyan kb ezt mondják el a tréningeken, plusz hogy hogy kezdj hozzá a beszélgetéshez, amivel valószínű tisztába vagytok ti is.
2012. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
WhiteLabel amúgy te hány éves vagy?Gondolom fiú vagy te is :)
2012. jún. 18. 16:58
 8/28 anonim ***** válasza:

Jó, nyilván, de van akinek ez borzasztó nehezen megy (legalább is nekem) lelki eredetű problémákból stb.

Egyszerűen nehezebben megy, mint bármi más. Szeretnék változtatni, mint ahogy a kérdező is, de nehezen megy, na.

2012. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd...szégyellem még így névtelenül is...
2012. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ezt nekem írtad,hogy szégyelled magad így névtelenül is??
2012. jún. 18. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!