Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uszodában néha feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodában néha feltűnően néznek engem lányok, nők, máshol nem nagyon. Ez miért lehet? (F)

Figyelt kérdés
mármint amikor a medence mellett vagyok.

2012. jún. 12. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
kivagy gyúrva?:D
2012. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószinüleg jó pasi vagy örülj neki hogy néznek :P
2012. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos merevedésed volt.
2012. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem volt merevedésem. és sztem nem vagyok jó pasi különösebben. jó, állítólag van rosszabb is. csak ilyen feltűnő nézést mint néha uszodában, még nem láttam máshol. kigyúrva sem vagyok, mondjuk az a cérnavékony se vagyok.

Igaz, utcán nem figyelem annyira az embereket, uszodában meg néha nézegetem a vizet, talán ezért tűnik fel? ja, de asszem víz mellett is volt egyszer. de inkább a vízből szoktak kifele bámulni rám folyamatosan. egyszer egy fiatalabb csajszi (szüleivel lehetett) a vízből elkezdett bámulni, kijöttek a vízből, bámult tovább és talán az arcomat, szememet próbálta nézni, de nagyon feltűnő volt.

Állítólag buknak a nők a felsőtestre, de sokan ezt cáfolták is.

2012. jún. 12. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert sexyyy vagy! Es ez nagyon is jo dolog ha bamulnak.
2012. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
# 5 köszi szépen :) :D mondjuk én kicsit más véleménnyel vagyok magamról. azért se értettem, h miért van ez és miért pont uszodában, máshol nem.
2012. jún. 20. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk nagyon dudorodik a fürdőgatyád és nem lehet nem észrevenni... Vegyél más fazont, ha zavar, hogy néznek :D
2012. szept. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem zavar egyáltalán, sőt.

kétféle fürdőgatya is volt rajtam már, mindkettőben néztek. de nem a gatyámat nézték sosem, hanem feljebb

köszi a választ amúgy


(nincs olyan lány aki amúgy is jár úszni? egyszer elmennénk együtt és megmondaná őszintén és ennyi :D tényleg kíváncsi lennék... mert ott mégis hülyén jönne le ha megkérdeznék vkit, figyi, mi az amiért nézel :D )

2012. szept. 21. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!