Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhességnek mikortól lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességnek mikortól lehet észlelni a jeleit?

Figyelt kérdés
19L
2012. jún. 9. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés, ha azt érted tehetségnek ,hogy egy bizonyos témában te jobban haladsz mint a többiek akkor szerintem már a korai gyakorlás szakaszában, szemmel látható a haladás gyorsasága. Nem tudom konkrétan mire gondolsz, de pl. éneknél a szép hang és a jól eltalált tiszta hangok, gitározásnál hamarabb tanul meg valaki húrt lefogni ,gyorsabban tanul. Igazából szerintem az adott cselekvést követő 2-3 hónapban már fény derülhet ilyesmire. De szerintem a tehetség a lusta emberek mentsége a tanulásra, minden sport vagy hobbi 90% ban önszorgalom és kitartás, lehet ,hogy van tehetségesebb aki jobban csinálja nálad, mert ilyen mindig van, neked arra kell törekednek, hogy nálad jobban senki ne akarja azt csinálni.
2012. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!