Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bírjátok az ebbe a kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírjátok az ebbe a kategóriába irkáló trollokat?

Figyelt kérdés
Sokat nevettek rajtuk? Esetleg nektek is szoktak lenni vicces megjegyzéseitek?
2012. jún. 3. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a trollok Saruman, és én vagyok Legolas :D
2012. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nekem mar olyan is volt, hogy egy kerdes annyira "megihletett", hogy versben valaszoltam, vagy irtam egy kisebb jelenetet valaszkent.


Hogy viccesek-e, azt nem tudom, mindenki mast tart humorosnak, de en idonkent remekul szorakozom.


De azert hozzateszem, hogy legtobbszor inkabb komoly valaszokat adok, de tenyleg vannak idonkent olyan kerdesek, amikre barmennyire is szeretnem, de egyszeruen nem tudok komoly valaszt irni.

2012. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én bírom őket:D

Jó fejek, csak ne legyenek bunkók:D Az ártalmatlan tréfa és beszólogatás még nem számít bűnnek:D

2012. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem a nyervogó fiúkák zavarnak, a trollkodás nem, amíg nem megy át alázásba, ha valakinek tényleg kell a segítség.
2012. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha jót szól be akkor nagyon is :) A bunkó, gyökér trollokat nem :S és akik azt hiszik poénosat szóltak be.
2012. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11%
Undorító egy emberfajzat, legszívesebben a fejükbe húznám a gépüket és kirúgnám őket az ablakon, hogy ne egész nap a számítógép előtt tespedjenek és röhögjenek a markukba.
2012. jún. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!