Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek egy új szomszéddal (sráccal)?

Figyelt kérdés

Pár háznyira reggel óta nyírják a füvet 3-an. Közöttük van egy kb velem egykorú srác. Valószínűleg ők költöznek ide. Hogy tudnék közeledni hozzá? Hogy tudnám leszólítani? Hogy tudnék megismerkedni vele? Valami ötlet?

16/L


2009. júl. 1. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Legelőször is kezdd úgy, hogy "Szia!".
2009. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen?:D És tovább?:D
2009. júl. 1. 10:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak simán egy Szia, és megyek tovább?:D
2009. júl. 1. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Utána kérdezd meg tőle,hogy mizujs.
2009. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csakígy?:D
2009. júl. 1. 11:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy keresd meg az egyik közösségi portálon.
2009. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem fűnyírás közben lesz leginkább kedve az ismerkedéshez. Várj, amíg odaköltöznek ténylegesen. :)
2009. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a sziát mond mosolyogva. :)

az én szembe szomszomszédomhoz, nénihez.. jöttek az unokái, és ők is velem egykorúak lehettek.. mire lett volna bátorságom kihívni őket, addigra elmentek. :( olyan rossz volt. De különben ők köszöntek rám, én meg mosolyogva köszöntem nekik vissza. :)


Am meg.. mondhatnád anyukádnak, hogy átmehetnétek üdvözölni a szomszédot.. és mondhatnátok nekik, ha vmire szükségük van, akkor ti rendelkezésre álltok. :) persze, ha vmit kölcsön szeretnének kérni... :D

2009. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsétálsz arra és:

-Szia!

-Szia! (valószínűleg visszaköszön ugye...)

-Füvet nyírsz? Hmmm... nálunk sem ártana... hol lehet ilyen jóképű srácokat felbérelni?


Innentől rajta áll a dolog, hogy jó-e vagy nála vagy sem és hogy mennyire félénk...

2009. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ajánld fel, hogy lemosod a kocsijukat bikiniben...xD

Na félretéve az én gondoltataiat - pedig ennek szerintem nagyon örülne - köszönj neki, hogy 'szia' vagy 'sziasztok' ha többen vannak és utána - ha visszaköszön/nek, de biztos visszaköszön, ha meg nem akkor meg hagyd ott mint sz@rt a fűben. És akkor már könnyen megy a beszélgetés... Biztos visszakérdez és veled mizu? vagy Erre laksz a környéken? vagy hasonló és akkor talán egy mobilszám csere is meglehet:P

Sok sikert

15/f

2009. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!