Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Avril...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Avril Lavigne-ről?

Figyelt kérdés
Szerintem gyönyörű.

2012. jún. 1. 23:32
1 2
 11/20 anonim válasza:
20%
nagyon szép és ő a kedvencem én vagyok a legnagyobb rajongója ismerek rola sok oldalt voltam koncién és tudok róla titkokat...
2012. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Kriszti8 válasza:
0%

előző:xx""Dmégis milyen titkokat tudsz róla??van heréje vagy mi?xddhol olvastad a 'nagy titkokat'???hülye firkászok által írt újságban???ők mindent összehordanak Drága 8 éves kisbarátom:DDés attól hogy még nézel tőle oldalakat közelsem te vagy a legnagyobb rajongója.vannak akik 100000-szer nagyobb fanok nálad.gondolom nincsen se parfümöd tőle se abbey dawn ruháid(gondolom most hallod ezt a ruhamárkát először)xdsem eredeti cd-id amerikábó.sem posztereid és gondolom nem fújod minden számát kívülről és nincs betapétázva vele a szobád.

UGYE HOGY NEM TE VAGY A LEGNAGYOBB FAN??ez nekem mind megvan szal én sokkalnagyobb fan vok szal kicsikém ennyire ne túlozzál.és én 8 élő koncertjén voltam.:DDennyit érsz.

amm a világ legjobb énekesnője:DD

ja és egyébként érted egyáltalán a számait??mert nemhiszem h beszélsz angolulxdd

2012. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
0%

kedvenc énekesnőm...nem tartom magam a legnagyobb Avril rajongónak mert ez túlzás, hiába mondják rám hogy én vagyok a legnagyobb nem tudom lehet a fold másik részén van nálam még nagyobb rajongó de nála nincs jobb énekes a világon az egyszer biztos :DD a napokban ünnepelte a szulinapját egészen pontosan szeptember 27-én 28 éves :) csak 10 év különbség van köztünk XD 11 éves voltam mikor megismertem Avril már felnőtt vele együtt én is. De azért még mindig szeretem. Mindig emlékszem azokra az időkre mikor még Avril slágerei pörgősebb üteme volt. Avril nagyszerűsége abban rejlik, hogy egyáltalán sem próbál és akar nagyszerű lenni.


Igazán csak az o zenéjére tudok tombolni :) a szobám falai az o poszterivel vannak tele, gyűjtök róla mindent amit csak lehet: poszterek, parfümök, pólók, pulcsik, CD-k, DVD-k, órarendek, füzetborítók, párnák, könyvek, filmek, Abbey Dawn, korommatrica, nyaklánc, pohár, tolltartó, kitűzők, matricák..stb

2012. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Kriszti8 szerintem ez túlzás volt :D amugy minden rajongo szerintem magát tartja a legnagyobbnak :) 8 élo koncert higgyem is el? :D
2012. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nő. Az alakja, az arca, a haja, minden nagyon ott van, de különösen kiemelném a szerintem rendkívül szexi száját és szemeit.
2012. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szexi száj, szép szemek, jó hang. Elfogadnám a csajt:)
2012. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én nagyon szertem Avril-t, nagyon szép és nagyon jó hangja van. És azok akik azt mondják , hogy már közelít a 30-hoz, éshogy abba kéne hagynia, azok nem fogják fel,hogy Avril dönti el, nem pedig ők. :)

Amúgy nagyon jófej, nagyon bírom a stílusát.:) Remélem még rengeteg zenéje lesz.;)

2012. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nos, ez a vélemény nem fogja dicsérni Avrilt.

Szerintem Avril Lavigne egy tinisztár , pontosan ugyanúgy mint Rihanna, Britney Spears stb. Alapjáraton nem rossz az amit csinál, csak az a baj vele ,hogy a divat után megy és ennek ellenére rocknak adják el a zenéjét vagy punknak (még rosszabb) Avril "munkássága" egyértelműen a pop kategóriába sorolható be. Sokakat megtéveszt hogy néhány videoklipben adnak egy gitárt a kezébe, de ettől még ugyanúgy popzene marad. Sajnos az új stílusa is azt bizonyítja hogy a divatot követi vagy követtetik vele , sajna minden jel erre mutat: Pl: stréber szemüveg, rózsaszín cuccok, szőke oldalt felborotvált haj (régebben azt mondta soha nem lenne szőke).

Az meg megint elgondolkodtató hogy régebben utálta a cicababákat most meg belőle is az lett.

A tehetségétől meg pláne nem tudom miért van a sok kis csaj elájulva mert Avril-nek eleve semmi hangja nincsen.

2013. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem ismerem, mert nem érdekel, de amit az utolsó írt az alapján csak egy elkurvult mainstream ember... Na meg amit itt páran összeírtak, hát az pusztít...
2013. júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

utolsó előtti kommentelőnek.

nagyjából mindenben egyetértek veled, kivétel abban, hogy nem tehetséges és nincs hangja...parancsoljatok:

/watch?v=jgz0uSaOZbE

/watch?v=kwF3j8f681Y

/watch?v=y4cwnyQK_8M

2013. júl. 11. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!