Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfelejteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfelejteni valakit, akit minden nap látok?

Figyelt kérdés
úgy értem már hosszú ideje nagyon tetszik egy osztálytársam... haverok vagyunk, de nem hiszem, hogy bejövök neki, bár nem vallottam be h szeretem de valahogy érzem h nem viszonozza... mindennap látnom kell, elég kislétszámú osztály vagyunk úgyhogy elkerülni se igazán tudom, és minden nap amikor látom egyre aribb és én egyre jobban szeretem. mit tegyek hogy kiszeressek belőle? annyira szép fiú h az eccerűen valami hihetetlen, még soha nem láttam senkit aki ennyire szép lett volna... de lelkileg is az.
2008. ápr. 24. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki az igazat, vagy kis időre szakíts meg vele minden kapcsolatot, vagy egyszerűen ne figyelj rá.. ne érdekeljen, h mit csinál, ne nézz rá stb. vagy ha vannak udvarlóid akkor az egyikkel próbáld meg hátha elfelejted..
2008. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem legyel vele joben...es csak...de csak ugygondolj ra, mint egy baratra...s ha elegge megismered kiszeretsz belole (tapasztalat)...de vigyazz ne hogy ebbol mar ilyen tapadas legen, mert akkor meg fog utalni....:)
2008. ápr. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát hasonló cipőben jársz mint én voltam. kilencedikben megtetszett egy fiú. Haverok voltunk, állandóan piszkálódtunk. én elmondtam neki. írtam neki smst h mennyire tetszik. sajna visszautasított. kellett egy kis idő(kb fél év) hogy újra ugyan olyan legyen a kapcsolatunk mint volt. ráébredtem akkor, hogy jobb volt h elutasított. nem hiszem h ismered őt milyen egy kapcsolatban. Mára(10.esek vagyunk)teljesen sikerült kitépni az érzéseket és "jóba" vagyunk. Szal ne félj kinyilvánítani az érzéseid. Hidd el minden jobb lesz akkor.lehet j még pozitív választ kapsz
2008. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha igazán szereted akkor sehogy! :P
2008. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!