Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelljem magam az érzéseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelljem magam az érzéseim miatt?

Figyelt kérdés

Remeg mindenem, ha csak meglátom. Folyton azon töprengek, hol futhatnánk össze, milyen ürüggyel beszélhetnénk. Látom rajta, hogy tetszem neki és ez még jobban feltüzel. Ez a kellemes oldala.

A szégyellnivaló benne, hogy mindketten házas emberek vagyunk, ennek ellenére érzem, amit érzek. Fogalmam sincs, hogy történt, csak megtörtént. Annak ellenére, hogy egyikőnk sem szabad, érezhető a vonzódás. Nagyon bánt ez az egész, mert tudom, hogy ha kezdeményezne, nem tudnék nemet mondani. Legalább is úgy érzem, hogy gyenge lennék hozzá. Itthon iszonyat lelkiismeret furdalásom van a férjem miatt, de sokszor azt hiszem, hogy ez az én akaratlan bosszúm azért, amit ő tett velem az elmúlt két évben (teljesen elfordult tőlem szexuális értelemben, sokszor lelkileg is, csak én pedáloztam, most pedig már hiába erőlködne, nekem nem megy).


2012. máj. 28. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó én is éreztem már hasonlót,viszont én nem voltam és nem is vagyok házas. Mi köt össze a férjeddel? Tudod, hogy a harmadik személy viszonozná az érzelmeid? Beszéltél már erről vele?

Szerintem először a férjednek mond el, hogy úgy érzed a házasságnak befellegzett,majd a harmadik személynek is mond el, hogy vannak iránta érzéseid. Ha nincsenek nagy anyagi megkötések és gyerek sincs, akkor még mindig jobb lenne egyedül újrakezdened az életet és esélyt adni a boldogságra, mint örökké sóvárogni valami jobb iránt....Benne van a pakliban, hogy a harmadik személlyel nem fog összejönni...

2012. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellned magad, mert csak boldog szeretnél lenni. Viszont amíg nem távolodtok el teljesen a férjeddel, addig kellene menteni, ami menthető. Elhiszem, sőt tudom milyen elhanyagoltnak lenni és ilyenkor egy kedves férfire könnyen ráaggathatunk nekünk tetsző tulajdonságokat. De hidd el, ő sem tökéletes, ahogy a férjed sem. Viszont a férjednek van egy nagy előnye. Veled kötötte össze az életét, téged szeret jóban.rosszban. Hullámvölgyek meg mindenhol vannak.
2012. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy gyerekünk, csak ő tart vissza! Nincs szívem elszakítani őket egymástól. A másik férfival még nem beszéltem erről, nem merem elmondani neki amit érzek, mert félek, hogy elveszítem a barátságát. Ráadásul először a férjemmel kellene tisztázni, hogy ez így nagyon nem jó, de ő most abban a fázisban van, hogy próbálja helyrehozni azt, amit elrontott, csak engem annyira bántanak a régi dolgok, hogy nem tudok túllépni rajtuk.
2012. máj. 28. 13:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, talán igaza van a másodiknak, ez a férfi akadt az utamba akkor, amikor nagyon vágytam egy kis törődésre, kedves és megértő volt velem, lehet, hogy ha más jön, akkor most más iránt érzem amit érzek. Csak ezzel egy a bökkenő, őt már évek óta ismerem, és mindig volt valamiféle vonzódás közöttünk, csak sosem vettem tudomást róla igazán (és ő már akkor is házas volt)
2012. máj. 28. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át mit szeretnél. Ne azért hagyd el a férjed, mert jött egy másik férfi aki kedves, aranyos...hanem magad miatt. Ha tudnál akár egyedül is lenni, hogyha azért válnál, mert a férjed nem tesz boldoggá, akkor válj el. De nekem úgy tűnik, hogy a másik férfi csak azért jött, mert probléma volt a házasságoddal. Amíg magaddal nem jösz rendbe, addig nem leszel boldog egyikük oldalán sem. Bocsi, hogy ezt mondom. (2.voltam)
2012. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteséget, tudom, hogy először le kell magamban tisztázni a dolgokat. Sőt, ha jobban belegondolok, akkor tudhatom, hogy a másikból úgysem lesz semmi sem, mint írtam, ő is házas. Nem akarom széttúrni az életét azért, mert én jelenleg labilis vagyok. Persze ez is két emberes dolog, ha ő jönne magától, az más lenne. De én nem erőszakoskodnék. Így is elég nehéz.
2012. máj. 28. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!