Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt éve döntenem kellett két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt éve döntenem kellett két pasi között. Közben rájöttem hogy nem jól döntöttem és szeretném a másik pasit. Hogyan sikerülhetne visszakapni a szerelmét?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolizunk, de levegönek néz azóta. Tudnátok nekem ebben segíteni. Rájöttem hogy öt szeretem és csakis ö kell nekem.
2009. jún. 29. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdést nagyon is, én is kerültem hasonló helyzetbe. Csak neem a párom és a legjobb fiú barátom között kellett választani, de rosszul választottam (párom). Azóta is távbarátságban vagyok a sráccal, de nagyon fáj.

Egy ilyen választást nehéz kitörölni a partner szívéből, persze sok odafigyeléssel és kedvességgel nem lehetetlen. <;)

De nagyon hosszú folyamat és nagyon fájdalmas is lehet.

20/L

2009. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy rosszul választottál?

Ha tételezzük fel 5 évvel ezelött őt választod, akkor meg lehet, hogy a párodat sírod vissza. Az elérhetetlen mindig vonzóbb! Viszont ha eggyütt vagy vkivel akkor a hibái is jobban kiütköznek.

2009. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!