Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen hatással volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy ilyen hatással volt rám a hangja?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Reggel egy villamoson utaztam egy lánnyal,aki valamennyire tetszett eddig is.Egy évvel fiatalabb,nem ismerjük egymást,némán àcsorogtunk.Ám az egyik megàllònál felszállt egy barátnője és beszélgetni kezdtek.Èn meg teljesen ledöbbentem ugyanis gyönyörű hangja volt.(még nem hallottam beszélni eddig)Kicsit mélyebb,bársonyos,érett..csak hallgattam.Asszem belezúgtam..hogy èrhette el ezt csak a hangjával?16/f

2012. máj. 22. 18:27
 1/5 anonim válasza:
Mindenképpen ismerkedj meg vele !!
2012. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éhes vagy már a szerelemre. :)
2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet..csak félek kicsit
2012. máj. 22. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szólítsd le, ha mered. Sok sikert!
2012. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, mivel eddig is tetszett, lehet ennyi hiányzott a nagy bummhoz...
2012. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!