Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet 18. szülinapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet 18. szülinapra ajándékozni?

Figyelt kérdés
Akár fiúnak, akár lánynak, havernak valami jópofát, de nem sértőt. Barátnőnek..
2008. ápr. 23. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Sztem egy fiunak valami piat .Szerintem havernak lehet piat meg mondjuk egy cumit meg ilyenek
2008. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
HA jó barátod és srác nyugodtan vegyél neki egy gumibabát.:D Jó poén hidd el. Lehetőleg felfújva add át neki. A világ legnagyobb poéna.
2008. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig benne voltam a komolytalan ajándékokba. Amik gyerekesek. Ne tudja használni semmire, de biztos emlékezzen rá.


Uncsitesóm például egy füleses tortát kapot. De adtunk már spongyabobos lufit is.

Mondjuk a ne tudja használni semmire hitvallásomtól eltérően adtunk már káma szútrát is=)


A lényeg vicces legyen és mindenki értse a poént.

2008. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%
Esetleg ékszert, medált! Emléktárgyat.
2008. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt, emléktárgyat, öröklakást, koporsót, nagyanyád hamvait egy medálba...


pff...

S4L3M

2008. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én pl túlélőcsomagot kaptam...minden benne volt ami az élethez szükséges...=) és jópofa is...persze csak olyan embernek "illik" ilyet adni, aki vevő az ilyen poénra
2008. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy már nem aktuális , de hátha van valaki aki még segítségre szorulna.

Én olyan dolgokat vennék ,amik azt szimbolizálják,hogy az illető felnőtté vált. Például egy férfinak én ezeket ajándékoznám : Egy jó minőségű férfias ital (pl. whiseky), egy jó minőségű szivar (még ha nem dohányzik ,akkor is , max. elteszi emlékbe,dísznek) a szivarhoz mondjuk egy jó kis benzines gyújtó,amibe bele van gravírozva valami , esetleg valami kést (horgászáshoz,vadászathoz) és egy zacskó óvszert :D na jó azt lehet,hogy nem. Szerintem ezek így együtt egy jó kis meglepetést szolgáltathatnak. Én ilyesmiket ajándékoznék.

2011. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!