Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszerezni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszerezni azt a pasit aki tetszik?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es hat nagyon sok pasi tetszett idaig de nem mertem kezdemenyezni.........vlhogy nem tartottam jonak ha en kezdemenyezek......deh nem tom hogyan lehet megszerezni aki tetszik??
2009. jún. 25. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól van ő összerakva úgy is, de te tudod. o.O
2009. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezel.
2009. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Küldj magadról pucér képet mms-ben! Ha nem reagál rá meleg... :-)
2009. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezel.
2009. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kosz deh nem ilyen tanacsra gondoltam..........
2009. jún. 25. 12:10
 6/7 anonim ***** válasza:
flörtölgess vele.menj sokszor azokra a hejekre amiket ő is kedvel,mosolygj rá,kicsit öltözz ki,ezalatt azt értem pl miniszoknya dekoltázsos felsö,vagy valami,midegy csak mutatós legyen és jól álljon rajtad.ha az utcán összefuttok akkor nézz a szemébe mosolyogj és köszönj rá h szija.hidd el elöbb utóbb veszi az adást,ha vissza mosolyog vagy kacsingat akkor már nyert ügyed van.flörtölgess....nöi praktikák.
2009. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosszike:)
2009. jún. 25. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!