Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Vélemény kéne.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Vélemény kéne.

Figyelt kérdés

Megint olyan kedvem van, hogy sz&arok mindenre, nem jó semmi, mindenki egy idióta.Tavaly ilyenkor épp a youtube Xbox 360 Gameplay videókra csorgattam a nyálam. Azóta van egy Xbox 360 Slim 250Gb + Kinect (14 játék, ebből 3 kinectes). 3 hónapja kitaláltam, hogy kell egy laptop, mert akkor csak 1 gép volt a háztartásban. Oké. Nincs egy hónapja, hogy vettem egy laptopot(Intel Core i3, 4Gb ram, gtx 560-as videókártya). Megjegyzem hogy az Xbox-hoz kb fél hónapja nem nyúltam, a laptopot is csak napi max 3 órát használom, egy kiba&szott játék sincs fenn rajta és nem is volt. Barátnőmet akivel 2 és fél hónapja ismerkedtünk meg kb fél órája küldtem el a pi&csába pedig csak azt kérdezte telefonon, hogy van-e kedvem találkozni vele holnap reggel. Nemtudom, hogy mivan velem, de egyre gyakrabban van ilyen ramaty kedvem. Az iskolában 10. osztályban 4-es 5-ös tanuló voltam, most 11-ben, holnap fogok dolgozatot írni matematikából a 2-esér.(Az utolsó 2-3 dolgozatra csak a nevemet irtam rá) Ez már nem én vagyok. :( Elég stresszes srác vagyok, hogy ezt olvasod/olvasom lejött, hogy el vagyok kényeztetve/persze nyáron dolgoztam is hogy meglegyen az xbox/.Kb 10 perce összevesztünk apával és anyával, hogy ha megbukok akkor 22 éves koromban kidobnak(nem vagyunk gazdagok, vannak gondjaink de azért megélünk) És a veszekedés után is ugy voltam ezzel a "fenyegetéssel", hogy akkor dobjál baz&dmeg. Elfogadok MINDEN fajta véleményt, csak írják le. Előre is köszönöm.

UI: most elég durván bűntudatom van a barátnőm miatt, mit mondjak neki a hosszas bocsánatkérést leszámítva?


2012. máj. 9. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hindenburg válasza:
hát az a véleményem hogy ekkora bunko srácnak nem kell barátnő.. főleg ha a csaj még rosszat se tett, ha meg szar a kedved azt mi a f*sznak kell mindenkivel tudatni... tartsd magadban, a barátnődnek meg zokogva esdekelj...
2012. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tuti
2012. máj. 9. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

normális választ sajnos ehhez nem tudok írni, de:

1. ki a f.szt érdekel milyen xboxod van mennyi játékkel

2. ki a f.szt érdekel milyen laptopot vettél


elég rajolás szaga van a kérdésnek.

2012. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azokat csak azért irtam, mert nem gagyi cuccok és szinte semennyire nem használtam ki őket, egyébként aki nagyon akar xboxot az tud venni, nem csak az felsőbb 10 ezernek van... de itt nem ezek a dolgok számitanak,
2012. máj. 9. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg az jött le, hogy el lettél kényeztetve. Meg lett mindened, amit szerettél volna, sz@artál bele a tanulásba, mikor pont az utolsó 2 év anyaga a legnehezebb matekból. Senki sem tökéletes. Én is hasonlóan éreztem magam mostanában. Meg én is rontottam. Ennek okát nem tudom, mert én nem kaptam ilyen dolgokat, hogy elkényeztetve érezzem magam. Most érettségizek, és nagyon rossz, hogy nem érzem azt, hogy tutira meglesz. Na mindegy, ez az én bajom. Egyébként, ha gondolod, velem megbeszélheted, ha valami gondod van. Értelmesnek tűnsz, tudsz helyesen írni. A barátnőddel pedig biztos helyrejön a doolog. Feszült vagy a matek miatt gondolom, emiatt ingerlékenyebb is. Én tegnap küldtem el a páromat a fenébe, mert ideges voltam, nem az én napom volt valahogy. Szóval.. ha gondolod, írj privátot. Talán rájövünk, miért is van ez, hogy az utolsó 2 évre megbolodnulunk.
2012. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 éves korodig minek várnak? igy viselkednél amint nagykoru vagy kidobnálak a pics*ba
2012. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!