Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni (megkérd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni (megkérdezésen kívűl), hogy egy férfinek milyen nők a zsánerei?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi típus, vajon ezen kategóriájú pasik mire buknak?


Alacsony, szőke, 30-as, humoros-nevetgélős pasi. Nagyon közvetlen, barátságos.


Belehet ezt lőni? Hogy mi lehet a srác ideálja? Most komolyan.


2012. máj. 9. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet. Komolyan.
2012. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 jin ***** válasza:
Barna haj, kék v zöld szem és hasonló magasság lehet a zsánere
2012. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy konkrétan nem, de pl gondolom , ha a srác alacsony, akkor a kicsi-vékony lányokat csípi.
2012. máj. 9. 12:56
 4/10 A kérdező kommentje:

Erre gondoltam én is.


Mivel szőke, gondolom a barnákat, feketéket részesíti előnyben. Szem lényegtelen szerintem. A magasság, hát nem hiszem, hogy 170 cm-es pasiként 180-as csajra vágyna. :)


És mivel ő is alacsony, gondolom, a vékonyka csajokat szereti. Kevés férfi van, aki nem.

2012. máj. 9. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Gondolom a hasonlóan vidám lányokat szereti, akik nem égimeszelők mellette. Az hogy ezen túl feltétel-e nála a soványság/teltebbség, kis mell/nagy mell, szőke/barna/vörös/fekete rövid/hosszú haj, szemszín azt már nem lehet ráhúzni hasonló pasikra, mert mindenkinek más.
2012. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem könnyú elfeledtetni az ideálomat némi kacérkodással :) Lényeg, hogy lássam a lányon, hogy bejövök neki. Najó, azért van egy határ, de kitolható.
2012. máj. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mivel a férfi személyleírása rám illik, segítek.


A vékony, alacsony, hosszú fekete hajú, barna szemű, legalább 5 évvel fiatalabb lányokat szeretem.


Most pedig írok a barátnőmről:

Nálam kicsit testesebb, kicsit magasabb, rövid fekete hajú, barna szemű, 8 évvel idősebb.


Segítettem?

2012. máj. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Játékos az élet, igaz? :)


Erre mondom komolyan azt, hogy nincs "SOHA"!

2012. máj. 9. 15:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a kacérkodás nem azon nők műfaja, akik komoly kapcsolatot akarnak.
2012. máj. 9. 15:12
 10/10 aszomszedneni ***** válasza:

ránézésből is meg lehet ám állapítani , hogy bejössz - e neki :)


aranyos pocokfejet vág = bejössz neki

észre se vesz = nem jössz be neki

2012. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!