Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejon Rihanna teste? Kep

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejon Rihanna teste? Kep

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanilyen a testalkatom, a combom kisebb azert, de ugyanez a ' felallas. ' Nagyon idegesit mert rengeteget sportolok ( roplabdazom, versenyszeruen gorkorcsolyazom,futok, kangoozok, itthon tornazok ) es egy bizonyos meretnel nem tudom kisebbre edzeni a combom. A masik hogy azt vettem eszre, hogy az ilyesfajta testalkatot inkabb az idosebb ( 18 - ) korosztaly veszi szemugyre. En 16 vagyok.


2012. máj. 6. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

én imádom :)

Bár most ahogy kinéz, fehér bőrrel, fiús hajjal, elég gáz.

18F

2012. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Abszolút. Semmi baj nincs vele. Ne félj.
2012. máj. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön
2012. máj. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a mostani kinezete szerintem is elegge rossz.. de regen fekete hajjal szerintem szep volt:)
2012. máj. 6. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.


14/F

2012. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A teste az bomba,de a fejet lecserelnem 22/f
2012. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Rákattintottam a linkre, és bejött.
2012. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolso: egy idiota vagy. :) raadasul atrollkodasod se jott be, mivel nem ugy volt megfogalmazva a kerdes. szarugy :)
2012. máj. 6. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy egybetest. Ha nincs jobb, megteszi.:)
2012. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Rihanna gyönyörűséges lány volt még annak idején,

valamikor :D

Mostmár nem tudom eldönteni, ő tipikusan olyan lett, hogy

egyszer ronda egyszer meg tök szép, aztán megint ronda és megint csak szép újra!!

Jesszus ki írta, hogy ronda lett a fehér bőr miatt?

Szerintem neki sosem volt fehér bőre, néha tényleg világosabb, de csak a sötét haj miatt tűnik annak, de az sem fehér, mivel ő eleve félvér. A fehér az ilyen:

[link]

Ha jól emlékszem Latin felmenői is vannak, az apja családjában, így benne is lehet valamennyi, de ő inkább a néger vérvonalat örökölte.

Ezért lehet ilyen vastag combja, nagy feneke, néger arcvonásai.


Ririnek amúgy régen nagyon irigyeltem az alakját, mondjuk

az sem most volt, itt még szerintem nagyon szexi volt:

[link]

[link]


mostanában szerintem kicsit el van torzulva, hízott:

[link]

[link]


Végülis mindegy, Rihanna ígyis-úgyis szexi, ha neked is ilyen alakod van mint neki és pont te is magasabb típusú vagy, min pl ő, akkor nem hinném hogy lenne okod panaszkodni :)

2012. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!