Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet a vérzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet a vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap együtt voltunk a barátommal,és szex közben véreztem,meg fájt a méhemnél nagyon,meg még most is fáj!!Reggel nem volt vérzésem,de most délutánra barnás pecsételés van.Eddig még soha nem volt ilyen senkivel,pedig a mostani barátomnak nincs nagy!
2012. ápr. 30. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen panaszom volt rögtön mentem dokihoz. Aztán kiderült, hogy cisztám van. Szerintem menj orvoshoz, már csak elővigyázatosságból is.
2012. ápr. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagy cisztád van és sikeresen kipukkant(futás a dokihoz)


2. vagy nem voltál megfelelően nedves és elszakadt a párod fitymája amitől telepumpált téged vérrel és folydogál kifele


3. Még som más is lehet....


4. Futás dokihoz!!

2012. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ciszta

méhszájseb

bármi amivel ORVOSHOZ kell fordulni

2012. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!És ha nem megyek dokihoz nagy bajom lehet?
2012. ápr. 30. 17:56
 5/6 anonim válasza:
szerintem mindenképp menj el, mert ennek több oka is lehet, és jobb kideríteni minél hamarabb hogy miért van ez, lehet nem olyan nagy dolog, inkább menj el!
2012. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké! Akk elmegyek!De remélem semmi komoly!
2012. ápr. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!