Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a valóságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a valóságban nem találkozunk olyan srácokkal/lányokkal, akik rendesek és nem akarnak átrázni, becsapni csak őszintén szeretni?

Figyelt kérdés

Tudom, tisztelet a lányoknak és fiúknak, akik kivételek és irigylem azokat, akik szerencsések ilyen téren!


De mi a helyzet velünk, többiekkel?


2012. ápr. 30. 16:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mert a normálisokat annyiszor átcs.szték, hogy már gyanakvóak és a legtöbbjük feladja, nem akar többet csalódni.

így vagy nem mennek sehova, vagy ha igen, úgy tesznek mintha nem akarnának semmit senkitől.

ennyire egyszerű

2012. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ez is igaz. :) De nekem még az is itt van itt falun, hogy nincs még autóm, nehéz A-Be eljutni, az itt lévő kevés lány közül meg akármelyikbe is próbálnék beleszeretni, nem megy és ha próbálni kell, az meg már sehol sem jó. Mostanság meg már, csak dolgozni járok el itthonról. Meg sok lány olyan bunkó, nem is veszik észre, hogy éppen kedvesek velük és ezért nem is viszonozzák, még egy ici-picit sem, pedig a biztatásnak már egy halovány formája is annyi erőt tudna adni, hogy folytassuk, mert örömet szerzünk vele. Kinek van így kedve udvarolni, ha mindig csak bunkózást kap cserébe.. Olyan furcsa minden, miért nem engedtek egy kis álmodozást magatoknak lányok? Ha Ti nem hisztek, akkor mi fiúk egyedül kevesek vagyunk.. Jóéjt mindenkinek.
2012. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én csak őszintén szeretnék szeretni és vágyom arra, hogy egy lány viszont szeressen, de eddig azt tapasztaltam, hogy ha szerettem valakit, sosem adta vissza, sőt semmibe vett vagy lelépett mással. :(


Nem értem miért nincs egy lány sem, aki igazán tudna szeretni.


A bunkó fiúknak mindig van barátnője.

2012. máj. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 lila nyuszi ***** válasza:

Ha találkozik is 2 normális ember 1000 oka lehet amiért nem alakul ki a kapcsolat.


21/N

2012. máj. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!