Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogyha papír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha papír kerül elém én sziveket rajzolok, de amin átmegy 1 nyil? ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
nem direkt rajzolgatom, hogy most ez hude jól néz ki, hanem ez ugy beülröl jön, és csak rajzolom, de a nyil mindig ott van, csak a szivek formája más, valamikor az egyik fele nagyobb mint a másik.
2008. ápr. 19. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem jelent. gondolom szerelmes akarsz lenni, és ezért. a nyilas szív pedig egy ismert motívum, a szerelem jelképe. ennyi. nem tudom, mostanában minden hülyeséggel foglalkoznak a fiatalok, és mindent a szexuális érettség jeleinek fognak föl. meg hasonlók. hülyeség. azt jelenti, hogy túl sok szabadidőd van:D
2008. ápr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha sziveket rajzolsz, az a szeretet utáni vágyat fejezi ki, ami nem feltétlenül szerelem vagy egy fiú utáni vágyat jelenti, családi jelelgűre is utalhat, de a nyilak nem tudom hogy mit jelenthetnek, illetve a nyilas szív
2008. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom azért rajzolgatod, mert egy csomó helyre rajzolgatnak ilyet, szív nyillal a közepén. Miért jelentene ez bármit? Én is önkéntelenül firkálok, ha ceruza vagy toll van a kezemben, csak én kockákat szoktam meg babszemeket. Attól még ez nem jelent semmit.
2008. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

ez egy szimbólum, ami a szerelembeesést ábrázolja. Ámor/Érosz nyila az a nyíl, amit rajzolsz. van is egy szólás: eltalálta Ámor nyila. azt jelenti, hogy belezúgott valakibe. :)


hát ezt jelenti.

2008. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem náci vagy.

A nyíl köztudottan a magyar fasiszták jele (nyilaskereszt).

A szív azt jelenti, hogy átadod magad ennek az eszmének.


Szerintem vállald fel, mást úgysem tehetsz. Állj ki nyiltan az emberek elé, és ne folytsd el önmagad.


Van aki macskarajongó, van aki szenvedélyes kajakos, és van aki náci. Ez a világ rendje.

2008. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Náci...Úúúúristn...de végülis lehet...
2008. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem még olyan fiatal, hogy azt sem tudja miaz a náci.. azt meg végképp nem tudhatja, hogy a nyíl a jele
2008. jún. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolonak üzenem, hogy 15 évesen tudom, hogy mi az hogy náci, de oké, köszönöm a válaszokat
2008. aug. 4. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!