Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok zavarba ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok zavarba ha az egyik férfi munkatársam a közelemben van?

Figyelt kérdés
egy főnökről van szó, és nagyon tetszik, nagyon vonzó pasi, néha próbál velem beszélgetni, de nem sokra megyünk, mert mindig zavarba vagyok előtte, ezt ő is látja gondolom.van felesége, és nem szeretnék tőle semmit, mégis nagyon zavarba vagyok, és elpirulok ha hozzám szól, vagy elég ha ott van a közelemben....miért van ez?? mit tudok tenni ellene?
2012. márc. 30. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok
2012. márc. 30. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon vonzó, nagyon tetszik és nem akarsz tőle semmit, ez igy leirva jól hangzik csakhogy ez nem lehet igaz. Elsőként ezt kell magadról megértened.

Másodszor pedig azt hogy minden bizonnyal ő is úgy méreget mint nőt, ezért van különös érzésed mellette, nem tudatosan de veszed tőle a jeleket.


Ez nem azt jelenti hogy egymásnak fogtok esni az irodában, neki és neked is van visszatartó tényező, de a lehetőség mindig ott lóg a levegőben.


Egyböl bezárodnának a kapuid ha lenne partnered igy - egy megfelelő partner mellett - észre sem vennéd a jeleket, leglátványosabb megszüntetése a helyzetnek az lehetne ha a partnered egyszer meglepne az irodában és felvállalnád előtte is.


Kérdés hogy ezt a helyzetet valóban meg akarod e szüntetni, hisz foglalkoztat annyira a gondolat hogy még itt is feltetted kérdésként.

2012. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia. köszi a választ, igazad van, szinte belém látsz...nem tudnám azt mondani hogy ha jobban megismerném és kettesben lennénk, nemet mondanék-e neki....egyébként barátom is van, jól is érzem magam vele, de ő valahogy nagyon vonz....nem tudom mit csináljak.....majdnem mindennap látom...
2012. márc. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!