Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Muszáj az hogy egy fiúnak kockahasa legyen vagy hogy izmos legyen?
2012. márc. 23. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Legyen önmaga. Meg persze az sem árt, ha ápolt, igényes. De ezek tényleg alapkritériumok, amiknek a legtöbb normális férfi eleget tesz.
2012. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek a kockahasú szálkás pasik! Én a nagydarab izmos húsos pasikat szeretem akiken van mit gyurmázni! Egy kis pocak is belefér! :))
2012. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha meglátok valakit, én róla nem tudom eldönteni, hogy izmos-e vagy nem. Legyen átlagos és kész. Nem a muszkli alapján keresem valaki társaságát.
2012. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!