Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Idővel elmúlhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Idővel elmúlhat?

Figyelt kérdés

Általánosban nagyon tetszett az egyik osztálytársam. És itt nem arról van szó hogy jól nézett ki(persze nem csúnya, nehogy félreértsétek), hanem nagyon értékes(jobb kifejezés híján) embernek tartottam/tartom. De neki mindig csak a nagyon szép lányok jöttek be(akik vissza is utasították).Én nem. De igazából nem is voltam féltékeny, az is elég lett volna ha barátok vagyunk(egy ideig biztosan legalábbis). Más iskolába kerültünk, de még mindig abban reménykedek hogy valahol találkozunk, meg hogy hátha ő is jön az általános iskolánk nyári táborába, ahová visszamehetünk gimiből is. Azóta pár fiú jelezte hogy tetszem nekik, de el nem tudnám képzelni magam valaki idegennel.

Ezt soha senkinek nem mondtam, nem tudok ilyenekről beszélgetni.

16/l


2012. márc. 21. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tudod elképzelni magad idegennel? van egy csodás folyamat, amikor az idegenből ismerős lesz. ezt hívják ismerkedésnek, a randizás pedig olyan folyamat, ami ha sikeres, akkor lesz az ismerősökből egy pár
2012. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó persze:D nem úgy értettem, csak őt annyira rég ismerem
2012. márc. 21. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!