Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezek szerint jelentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezek szerint jelentek valamit ennek a fiúnak, vagy akkor miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Van egy végzős fiú a gimiben, aki tetszik nekem. Sokszor szokott nézni szünetekben, már a barátnőimnek is néha feltűnik, hogy néz. Ennek a fiúnak kb 1 hónapja van barátnője. A fiú azóta is változatlanul sokszor néz.

Nem ismerjük egymást, de kb 2 hónapja bejelöltem facebookon ismerősnek, visszaigazolt. Most volt pár napja a névnapom, és ő is felköszöntött, még szmájlit is írt, pedig nem is ismer. Rajtam kívül még van kb 7-8 ugyanilyen nevű ismerőse, de csak engem meg még 2 lányt köszöntött fel, engem először.. Ez nem jelent sok mindent, tudom.

Amúgy még júniusban volt egy zeneiskolai-vizsga, ahol ő is ott volt. Akkor nem is nagyon figyeltem fel rá, csak megtetszett nekem, azt hittem, hogy többet nem is látom. Szeptemberben pedig ahogy gimis lettem, ő is pont oda jár. Azon a vizsgán azt hiszem, hogy ő is "kinézhetett engem", mert mikor ránéztem, akkor mosolygott, meg folyamatosan engem nézett a vizsgán.

Most miért néz folyamatosan? Ismerős vagyok neki a vizsgáról? De akkor is csak egyszer nézett volna rám, hogy ismerős vagyok, és annyi..? Nem értem.. Most hagyjam figyelmen kívül, hogy mindig bámul, mivel barátnője van, vagy mit csináljak? Én is mosolyogjak rá, és folyamatosan nézzem?

Ha lehet, csak normális válaszokat írjatok! Köszönöm!

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.


2012. márc. 15. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

a válasz egyszerű!

IGEN!

2012. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak elbambul időnként.
2012. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Inkog Nito ***** válasza:
Akar valamit.
2012. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem nem bambul, mert akkor azt észre lehetne venni, ha csak bambul..

most tényleg akar valamit, annak ellenére is, hogy barátnője van?

2012. márc. 15. 21:14
 5/7 Wolfgang válasza:
Beszélj vele :)
2012. márc. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
még sosem beszéltem vele, és igazából nem is tudom, hogy mit/miről beszéljek vele, és élőben nem is merek odamenni hozzá..
2012. márc. 15. 22:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj közelebb és mosolyogva, a szemébenézve kérdezd meg hogy miért néz ennyit :D meg a fiú úgy is talál témát vagy ha nem jut eszedbe semmi akkor annyi hogy úú most mennem kell bocsi majd beszélünk és kész:D
2012. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!